Wpis z mikrobloga

Kto jeszcze niezdecydowany here? Z jednej strony potężny wiron siadający na cały świat, jakieś #!$%@? ciężarówki WNIMANJE WNIMANJE każące zostać w domu, ciężkie foliarskie teorie o fuzji wirusa z HIV i mutacjach co pięć sekund, brak leku i ogólna panika, a z drugiej wolne z zajęć, siedzę se w domku na 3 drinkach i gramy z kolegą na discordzie w slay the spire i jest czilwagon.

Ty, co teraz?

  • Jebać ludzi, ucz się polować i chuj 22.2% (4)
  • Siedź na dupie, wychodź tylko na zakupy po żarcie 66.7% (12)
  • Nie ma srania, weź idź na spacer ale sam 0% (0)
  • czilwagon jazda na kluby wirus to psyops 11.1% (2)

Oddanych głosów: 18

  • 2
@Janstarter: dalem opcje nr2 ale kruci - slay the spire jest #!$%@? tylko majac 6h fire,7h poisonem a 28h #!$%@? !!! robotem to tym ostatnim ani razu nie przeszedlem gry(xboxone here) nie wiem wutefu ale fire/poison po 4/5 razy na 6/7h do serca na czilku a robotem ani razu xD
@Grubyp_qKociamber: jak babcie kocham #!$%@? poison hunter pod poison z artefaktem pod zatrzymywanie kart i dodatkowy poison robi bosów jak ja robie naleśniki (dobre) z kolegą walimy on gra w slaya ja gram w PoE pod essence drain i on sie tam męczy jak zrobić ascendancy i jedyny build jaki wszedł to #!$%@? hunter pod poison żeśmy się śmiali "haha musimy zrobić huntera pod poison, nie jest za mocny bo trzeba