Wpis z mikrobloga

czy z mailami na interii jest jakis walek? jeszcze kilka dni temu normalne logowanie na pocztę na hasło ktore jest przypisane do konta od paru dobrych lat, nagle dziś komunikat o nieprawidłowym haśle, nie mialem do maila przypisanego nr telefonu ani drugiego maila, wiec nawet nie mam jak zmienić hasła, napisałem do boku, czekam na odpowiedz, ale sam fakt zdarzenia bardzo zastanawiający...
#interia #email #niebezpiecznik
  • 8
@DiorSauvage ktos ci przejął konto, jak nie miales podpietego numeru tel to wystarczyło ze ktos z ulicy zna twoj login, wybierze odzyskiwanie hasla i wysle smsa za 3zl i ma kod do resetowania hasla.

Ew wyciek jakiejs bazy niedawno i po prostu ktoś cie haknal
@Canova: nie mialem podpiętego numeru telefonu, a przeciez odzyskiwanie hasła działa tylko wtedy jesli wcześniej podałem nr telefonu, oni nie wysyłają tego na losowy nr, musi pasować do tego ktory byl wcześniej podany, skoro nic nie podawałem nic nie mogli wyslac, ani na moj nr ani na niczyj inny

to konto to nic specjalnego, czasem go używalem, ale sam fakt, ze nie moge sie na niego zalogować jest dziwny
@DiorSauvage: u mnie jest to samo, interii nie uzywam na codzien, ale mam na tym mailu pozakładane konta na roznych serwisach internetowych.
Jeden z tych serwisow wyslal kod potwierdzajacy na maila, ja sie proboje zalogować a tu zdziwko. Hasło nieprawidłowe...
Maila alternatywnego nie miałem podanego, myślałem, że telefon miałem podany, wysłałem sms za dyche i mi w wiadomosc zwrotnej sms przyszlo ze nie mam ustwionego nr telefonu XD
Dyche oczywiscie opierdzieliło.
@DiorSauvage: no ja przez ostatnie 3-4 miesiace pisze co jakiś czas nowe zgloszenie i na żadne z nich nie otrzymalem odpowiedzi.
Teraz chce się zalogować do konta twitch, pooglądać streamki, wykryło mi logowanie z nowego kompa, kod potwiedzajacy logowanie wysłany na maila i #!$%@? i cześć.
To jest żart, żeby na żadne z 5 zgłoszeń nie odpisać nawet XD.
@Dangerous: po swietach dzwon do nich na infolinie, haslo udalo sie odzyskac, ale potrzebna byla interwencja telefoniczna, na maile nie odpisuja ws odzyskiwania hasla, za powazna sprawa zeby zalatwiac ja poprzez maila