Wpis z mikrobloga

Szkoda mi Włochów :(

To mój ulubiony kraj. Wiele razy tam byłem. Jak doskonale się bawiłem, jak piękny jest to kraj, jak oni miło reagują, kiedy mówisz ich językiem. Jaka wspaniała kuchnia. Jakie zabytki, cuda natury, jacy fantastyczni ludzie.

To prawda, zgrzeszyli zaniedbaniem. Ale gdyby to zaniedbanie było grzechem śmiertelnym, większość z nas poszłaby do piekła. A oni to piekło mają dzisiaj na ziemi :/ #feels #koronawirus #wlochy
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@zielonzielon: nienawidze Włochów... #!$%@? jezyk, pedalski, #!$%@? mentalnosc, brudasy i lenie, do tego #!$%@? paliwo i klopoty nawet z wyplata z bankomatu w srodku nocy, nienawidze, do tego teraz jeszcze zarażają
  • Odpowiedz
@nexpo: najśmieszniejsze jest to, że póki ktoś tu bywa turystycznie to jest zauroczony zakochany i w ogóle. Ale jak przyjdzie mu z Włochami zamieszkać na dłużej to uczucia diametralnie się zmieniają
  • Odpowiedz
@zielonzielon: Kraj piekny, tylko ludzie... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bylam w Italii pare razy - widoki cudowne, jedzenie pyszne, ale Wlosi to dramat. Glosni, meczacy, wredni, przekonani o wyzszosci swojej kultury nad innymi. Sa mili tylko jak im poslodzisz, ze sa narodem wybranym, inaczej beda #!$%@?, jak to przoduja we wszystkim. Gdy zwiedzaja inne kraje, to ledwo ich stac na komplementy. Wszystko sprowadza do tego, ze
  • Odpowiedz
@zielonzielon: niestety takie przywiozlam wrazenia. Znam tez kilku Wlochow i kilka Wloszek z roznych zagranicznych projektow i to byl #!$%@? dramat pracowac z nimi w grupie, cokolwiek tworzyc. Ale wierze, ze do Francji pasuje ten sam opis
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@misiafaraona: ja wiem co o wloskich turystach mówią znakome, ktore pracuja w hotelach, oni wycackani, a po sobie potrafia gowno koło kibla zostawic, doslownie, do tego japrawde maja chora logike czegokolwiek u nich, szkoda gadac...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zielonzielon: Lubię Włochy, ale nie jest przypadkiem, że oni na wakacje jeżdżą głównie sami do siebie... Dla mnie to krótkowzroczność i niezrozumiałe samouwielbienie. Własny kraj zawsze będzie czas zwiedzić.
  • Odpowiedz