Wpis z mikrobloga

Wydłużyli sobie ot tak nasze czasy pracy, a ja się pytam, czy dostaniemy za to chociaż jakiś ułamek grosza?

Bo kutwa ani nas zbadać porządnie nie ma kto, kwarantanny nie przechodzimy, strach do domu wracać. Roboty nam dołożą, i nawet nam nikt nie podziękuję tak? Jeszcze gimbaza z wypoku będzie wysrywała swoje mądrości?

#bekaztransa #zycietruckera
  • 44
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: no jak to, więcej kilometrów, to i więcej ojrocentów :)

mój logistyk próbował mnie podpuścić, że po kraju też mogę po 5,5h jeździć :)

wyjeździłem w tym tygodniu godziny prawie na maxa, może jeszcze jutro na 600km pojadę. Domyślam się że to przez brak kierowców, bo nie widzę aż takiego zapotrzebowania na towar. Ciekawe czy chociaż z 50zl dorzucą za dyspozycyjność i ofiarność i że spałem pod warsztatem parę
  • Odpowiedz
@wezsepigulke dla dziadow z moich okolic WSC to zadna roznica bo oni na magnesach wszyscy XD, jak szukałem roboty to wprost mowili ze na magnesie trzeba bo czasu nie styka XD, to ja oddzwonie jak sie zastanowie, udalo sie znalezc cos normalnego ale daleko xd
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: no dostajesz przecież wypłatę. Jak jest ona nie adekwatna do wykonanej pracy, to najlepiej zmienić pracę ;)
Na linii produkcyjnej, lub w magazynie na 100% pracownik jest szanowany i godnie wynagradzany
  • Odpowiedz