Wpis z mikrobloga

@Drakcrom: coz, miejmy nadzieje ze w przyszlosci bedziemy miec pewnoscia skad pochodzi wirus. Nazywanie swinska grype "amerykanskim wirusem" jest tak samo rasistowskie i dyskryminujace jak nazywanie COVID-19 "azjatyckim wirusem" / "chinskim wirusem" i tutaj w tej sprawie sie zgadzamy.

... no ale sporo wykopkow nie bedzie chcialo tego zrozumiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dziczyznaa: zobacz sobie to. Chinole #!$%@?ą większość dziwnych rzeczy, bo to ma pomóc na potencję. #!$%@? mają kompleks małego #!$%@? i nie mogą dobrze poruchać, a teraz cały świat cierpi.
ropppson - @dziczyznaa: zobacz sobie to. Chinole #!$%@?ą większość dziwnych rzeczy, b...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kempes: Najprawdopodobniej chodzi o konferencje, na której jakaś nawiedzona baba spytała czemu ciągle mówi "chinese virus", że to rasistowskoe i wirusy nie mają narodowości.
  • Odpowiedz
Chinole #!$%@?ą większość dziwnych rzeczy, bo to ma pomóc na potencję. #!$%@? mają kompleks małego #!$%@? i nie mogą dobrze poruchać, a teraz cały świat cierpi.


@ropppson: piszesz to tak jakby kazdy Chinczyk (Chinol to rasistowskie okreslenie) jadl dziwne rzeczy. To tak jakby ktos na serio myslal, ze kazdy Japonczyk kupuje raz w tygodniu zuzyte kobiece majtki w automacie z fetyszami.
  • Odpowiedz
Weź odejdź, bo sam zacząłeś mi wypominać jakieś pierdy nic nie znaczące w odniesieniu do kontekstu mojego linku z yt. Zupełnie mnie nie obchodzisz i Twoje zdanie również mnie nie obchodzi. Czepiłeś się jak rzep psiego ogona a teraz aż Cię telepie, żeby coś odpisywać. Odejdź, przemyśl, zapomnij. Elo


@ropppson:

Nie zesraj się kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zhukov: ale skoro dostają ołowicy na stadionie za here czy trawę to powinni dostawać chociaż prewencyjny #!$%@? za żarcie dzikich nieprzebadanych gatunków, które prowadzi do dziesiątek tysięcy śmierci na całym świecie, globalnej epidemii i kryzysu finansowego. Kapisz?
  • Odpowiedz
ale skoro dostają ołowicy na stadionie za here czy trawę to powinni dostawać chociaż prewencyjny #!$%@? za żarcie dzikich nieprzebadanych gatunków, które prowadzi do dziesiątek tysięcy śmierci na całym świecie, globalnej epidemii i kryzysu finansowego.

Kapisz?


@wislowunsz: nie, bo ja nie generalizuje i nie rzucam populistycznych haselek
  • Odpowiedz
@Zhukov: a kto tutaj generalizuje? nauczeni sarsem już dawno powinni zakazać sprzedawania/mieszania dzikich gatunków w jednym miejscu. Oczywiście jeżeli stąd się wziął ten wirus. Nie mam nic przeciwko tradycji, niech się modlą do kretów i czczą dżdżownice, kupują zużyte majtki, ale tutaj to trochę za daleko zaszło, nie? Teraz sobie odwróć sytuację trochę i wyobraź sobie jakby to było gdyby pijany Polak wyruchał bażanta królewskiego i spowodował globalną pandemię. Tak
  • Odpowiedz
dostawać chociaż prewencyjny #!$%@? za żarcie dzikich nieprzebadanych gatunków


@wislowunsz: a teraz piszesz

Oczywiście jeżeli stąd się wziął ten
  • Odpowiedz
To tak jakby ktos na serio myslal, ze kazdy Japonczyk kupuje raz w tygodniu zuzyte kobiece majtki w automacie z fetyszami.


@Zhukov: Którego szukałem lokalizacji w necie oraz samym Tokio i nie mogłem znaleźć xd
  • Odpowiedz