Wpis z mikrobloga

Pomyślcie, że wasz znajomy to Borek. Wracacie z pracy i go spotykacie na ulicy, witacie się i w tym momencie popełniasz największy błąd w swoim życiu i pytasz go; Co tam u ciebie? Mati rozpoczyna taki monolog po którym już Ci się do domu nie opłaca wracać bo zaraz kolejna zmiana w pracy.

#kanalsportowy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alonso117: Siema Mati, z pracy?
Tak, wracam właśnie z Warszawy, byłem w redakcji Przeglądu Sportowego, pisałem felieton na temat wpływu koronawirusa na europejskie rozgrywki. Powiem tak, ten sezon jest już praktycznie martwy. Nie sądzę, aby udało się dograć te rozgrywki. Widzimy jaką mamy sytuację, UEFA przekłada finały Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej na czerwiec, ale Panowie nie oszukujmy się, szansa na rozegranie tych meczów wynosi naprawdę niewiele. Wielu klubom grozi
  • Odpowiedz
@psychozamialabycalenickzajety:

Ja : siema co tam?
Mati: kogo witam kogo goszcze witam Cie przyjacielu, u mnie w porządku co prawda trzeba było przedefiniować trochę swoje plany zawodowe, swoje pryncypia, projekty, umowy sponsorskie to wszystko teraz w dobie tej epidemii, tej globalnej ciężkiej sytuacji dla każdego z nas bo trzeba sobie powiedzieć szczerze Panowie ze ta sytuacja dotyka wszystkich, piłka to jest rozrywka..to jest rozrywka i nikt nie jest w stanie
  • Odpowiedz