Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 82
Ale się mirki #!$%@? to szok. Moi rodzice nie chcą założyć bratu internetu swiatlodowego bo wiąże się to z koniecznością wywiercenia 1 (słownie jednej) dziurki. Nie docierają do nich żadne argumenty a wytoczylam ich kilka. Nie i #!$%@?. Zachowuja się jakby instalacja wiązała się #!$%@? z wyburzeniem dwóch ścian. #!$%@? boomerzy. I tak dalej mały iplusa z 50 kbps downloadem. Dobrze że #!$%@? dziadek 40 lat temu prąd założył i ogrzewanie bo #!$%@? dalej byłoby ognisko na środku izby. I tak się żyje mirki na wsi w Polsce B
#zalesie #przegryw
z.....1 - Ale się mirki #!$%@? to szok. Moi rodzice nie chcą założyć bratu internetu ...

źródło: comment_1584625361tydY5Fw6QUMFBcEpxs04Hi.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
koniecznością wywiercenia 1 (słownie jednej) dziurki


@zosiasamosia1: Wychodzi na to że stary to dzban ( ͡° ʖ̯ ͡°) Rozumiem że kobieta by nie kumała i estetyka itd. ale dziurę przecież można i tak załatać i zawsze zakryć...
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1: !

I tak się żyje mirki na wsi w Polsce B


Spoko w Polsce A jest to samo z tą jedyną różnicą że ludzie tutaj uważają się za lepszych bo 120 lat temu mówiono tutaj po niemiecku XD A syf zazwyczaj ten sam
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1: nie wiem jaki jest powod, bo ich w zyciu na oczy nie widzialem.
Ale sadzac po poziomie emocji ktory w Tobie buzuje jestes nie blizej poznania prawdy ode mnie.

Jezeli chodzi o pieniadze, to powiedzenie ze zaplacisz to jest nic. Wez umowe na siebie (jezeli oni rozumieja co to znaczy) i tyle.

Moze chodzi o to zeby brat nie siedzial duzo przed kompem tylko pomagal w polu czy #!$%@? wie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Never_let_me_go: xD bo kurde ja nie czaje. #!$%@? dzieciak gra w cs i jest dobry, nawet wygrał jakieś pieniądze no ale weź graj jak masz 60 pingu xD co najlepsze 10 lat temu też chciałam podpiąć Neostradę to ta sama śpiewka była
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1: Niektórzy jak się uprą na czymś to tak myślą i koniec. Tak jak pewne osoby, którym można pokazać jak coś zrobić prościej i lżej, to mimo tego będą robić archaicznie oraz ciągle narzekać, bo tak tylko chcą.
Pewnie jeszcze może myślą by dobrać za niego to co on ma robić, nie lubić.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Eugeniusz_Zua: popieram w stopro. A jak wytkniesz im że spędzanie czasu przed tv to takie samo marnowanie czasu jak komputer to wyskoczą z tym swoim "nie pyskuj, ty to teraz najmądrzejsza na świecie"
  • Odpowiedz