Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 115
Drodzy subskrybenci taga #agentdupa, po miesiącu nadszedł *nareszcie* moment zakończenia tego projekciku. Byłem członkiem dwóch PiSowskich grup na fejsie (tylko do dwóch mnie wpuścili, a są ich naprawdę setki) i tej ilości gówna, które tam spotkałem, już nie odzobaczę. Wnioski dla mnie są przykre, może nawet porażające. Jeśli myślicie, że wyborca PiSu to taki niezbyt rozgarnięty Janusz z Grażynką, których spotykacie w soboty w Biedronkach cieszących się, że "PiS dał", to nie wiecie nic. PiS to religia - i to niestety religia oparta nie tylko na wyznawaniu boga i jego świętych, ale przede wszystkim na nienawiści. Podczas gdy na grupach innych opcji politycznych (albo po prostu: na grupach politycznych) dyskutuje się mniej lub bardziej merytorycznie o sytuacji politycznej i społecznej w kraju, na świecie (wiem, bo w takich też jestem) - tam trwa w najlepsze festiwal obrzydliwego hejtu walącego w każdy możliwy sposób, w każdego kto nie-z-PiS: od lewa, do prawa. Biedroń: pedał. Kamysz z Kukizem-zdrajcą: pedały w kolorach różu i tęczy. Hołownia: TVNowski lewak. Konfederacja: ruskie. Kidawa i całe PełO: wszystko, co tylko można złego wymyślić. No i oczywiście nieustannie Tusk, Tusk, Tusk... Na tagu widzieliście sporo przykładów. Nie przebierałem spośród postów. Po prostu odpalałem fejsa i każdego dnia miałem ich dziesiątki podane pod nos. Wrzutki to jedno, a komentarze epatujące nienawiścią - to drugie. Wchodziłem na wiele profili ich autorów. U niektórych od razu widać było chorobę psychiczną, ale większość mijacie w tych Biedronkach - i nie wiecie, że w ich głowach drzemie żądza rzezi, krwi. A wszystko z ogromną dawką hipokryzji ("PO to hejterzy") i samouwielbienia - co z resztą nawet na Wykopie widać od kilku dni w postaci masturbacji niektórych do Szumowskiego (a tam również: Adrian, Beata, Jarek itd.).

Napiszę wprost: po tym eksperymencie jestem przekonany, że wyborca PiSu musi być co najmniej, jak to dawniej mawiała psychologia, debilem. Albo skończonym łajdakiem.

Ktoś powie: byłeś *tylko* w dwóch grupach, gówno możesz wiedzieć. Widziałem posty udostępniane z dziesiątek innych grup, stron, portali, wchodziłem tam. #tvpis, wSieci, wPolityce i inne tego typu pierdoły: to tylko wierzchołek góry lodowej. To cały przemysł kłamstwa i pogardy.

Na pożegnanie kwintesencja tej choroby psychicznej, która toczy nasze społeczeństwo. Jest Tusk. Jest odniesienie do nie-chrześcijaństwa (a w domyśle pewnie "żydowstwa", jak ich znam). Jest paskudna przeróbka: trochę z żula, oczy kosmity, generalnie widok odpychający. Do tego kiepski wierszyk i idiotyczny opis. Na koniec entuzjastyczne reakcje pod postem i rechoczące komentarze.

Ha tfu na was, pisiory.

#agentdupa melduje zakończenie służby.

#bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #polska #polityka
dupa-z-tylu - Drodzy subskrybenci taga #agentdupa, po miesiącu nadszedł *nareszcie* m...

źródło: comment_1584615407is8g6H1DH2WuOY13Yl9kFx.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@dupa-z-tylu: u mnie w pracy (nawet młodzi ludzie!) są wyborcami PiSu bo jak twierdzą :

-ta partia przynajmniej dzieli się z obywatelami (xD)
-chodzę do kościoła a oni są katolikami więc są mi najbliżej serca
-Na PO NIE BĘDĘ GŁOSOWAŁ WIĘC PIS BO TO MNIEJSZE
  • Odpowiedz
@dupa-z-tylu: to tak jak w u mnie w domu, jesli wejdziemy na tematy polityczne i powiem, ze pis cos #!$%@? robi, to leci argument a za PO, gdy mowie, ze nie interesuje mnie PO i ze tez jest PO #!$%@? to zaraz krzyki. Nazywaja mnie tez komunista mimo, ze nigdy na sld czy inny syf nie glosowalem, nie przegadasz takich ludzi, ciesza sie ,ze jest 500+ czy inne wynalazki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dupa-z-tylu: podziwiam siłę woli, mi jedna wycieczka na np. Twittera powodowała chęć roznoszenia zarazy wszem i wobec, trzeba być potężnym by wytrzymać dwa miesiące bez większych obrażeń
  • Odpowiedz
@lekkonieobecny: Przeczytaj jeszcze raz cały post, jak nie potrafisz to wrzuć go do tłumacza google karz mu to zrobić. A potem jeszcze raz zastanów się czy nie znajdują się w nim odpowiedzi na twoje pytania.
  • Odpowiedz
@Nitfluad: skad ten bol dupy?
@dupa-z-tylu: Niestety to nie moj swiat, wiec ci nie pomoge. Po prostu zdziwilbym sie bardzo, jesli kodziarski beton roznilby sie w jakikolwiek sposob od betonu pisowskiego. Przepraszam, jesli zle to odczytalem, ale jesli zrobiles 'eskperyment' po jednej tylko stronie i wynikiem twojej analizy jest to, ze wszyscy wyborcy pis to debile, zalozylem(mozliwie, ze blednie), ze z gory jestes uprzedzony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dupa-z-tylu: a ja dopiero dzisiaj Cię "odkryłem" i chciałem subskrybować. :(
Chociaż może sobie odpuszczę, bo pisowcy okrutnie mnie #!$%@?ą, po co mam się gratis denerwować?
I tak, to są debile i łajdacy, ale najczęściej - złodzieje. Tyle, że cudze pieniądze przywłaszczają sobie "legalnie" za pomocą państwa i herszta Jarosława nic nie zmienia.
  • Odpowiedz