Wpis z mikrobloga

Cóż... Nie spodziewałem się, że tak dużo osób weźmie udział w moim szczękowym konkursie piękności. Moim zdaniem sporo on wniósł na tagu. Oprócz kilku zawodników, których "lower third" wyraźnie zdradza poniżej przeciętny potencjał genetyczny, to sytuacja szczękowa na tagu ma się nie najgorzej. Niestety, lecz widziałem parę wpisów i komentarzy, Wykopków, że mają o wiele gorszą żuchwę od śmiałków, którzy zdecydowali się pokazać swoją jawline, w moim wyzwaniu. Ogólnie jest tak jak twierdziłem. Większość ludzi wygląda PRZECIĘTNIE - to wynika z definicji przeciętności. Nic więc dziwnego, że rzadko zdarzają się odchyły czy to w jedną czy też drugą stronę. Z reguły poziom atrakcyjności plasuje się w przedziale 4-6/10.
#przegryw #blackpill #blackpillraw #pokazszczeke ##!$%@? #oswiadczenie
B.....W - Cóż... Nie spodziewałem się, że tak dużo osób weźmie udział w moim szczękow...

źródło: comment_1584579358rrRFySZTc8b99AUnA3Y7qP.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: No tu się znowu nie zgodzę bo przegryw to powinna być zbieranina tych ludzi, którzy są poniżej przeciętnej, a okazuje się, że tak nie jest. Albo po prostu tylko ci z ładną żuchwą mieli odwagę ją pokazać dlatego mamy mylny obraz. Ale i tak powinni wypieprzać z tagu.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Na pewno ci przystojni nie powinni się zamęczać, że nigdy nie znajdą kobiety przez brak dynaminy. Bo jak są tak przystojni to ten brak dynaminy pewnym kobietom nie będzie przeszkadzał, a wręcz w niektóych sytuacjach może być zaletą
  • Odpowiedz
@Thachi: Od pewnego czasu mówię że jednak osobowość ma znaczenie, tylko nie są to po prostu cechy których możesz się nauczyć jak do klasówki. Aczkolwiek jak przekroczy się barierę wyglądu to przestają mieć znaczenie.
  • Odpowiedz