Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #komputery mam taką prośbę, abyście podrzucili mi pomysł jakbym mógł tanio (no 600 zł maks) wyraźnie polepszyć tego kompa (patrz foto, ale: core 2 quad q6700, gtx 550ti, 4gb ddr2 sdram, asus p5g41m-lx i jakiś tani ssd. Obudowę ma nawet sensowną dość bo ZALMAN Z3+ a zasilacz to jakiś stary chieftec 450w, ale nie pamiętam modelu.)

To w sumie dla bratanka komp jest, ciągle coś tam mu ulepszam by lepiej mu minecraft chodził :D A w sumie za 1000 zł to można by było złożyć coś na ryzenie.

Macie jakieś pomysły? Bo w sumie bardziej to mi się podoba te składanie kompa ciągłe i szukanie części jakiś fajnych na allegro albo olx, ale w sumie to nie mam pomysłu w jakim kierunku iść.
oran - #pcmasterrace #komputery mam taką prośbę, abyście podrzucili mi pomysł jakbym ...

źródło: comment_1584572449c3hjIEbuKt172NJSFZ98u1.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Viscop: ja mam cooler master hyper 212 co mi lezy i czeka by się gdzieś wpiąć to już całkiem ok do tych xeonow by było, a zasilacz 450w styknie ile one TDP niby mają?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Straszy: mi tam na 1080 i 5 3600 chodzi ok w 1440p, chyba tam skalowanie nawet jest, to wtedy grafikę coś do pracy procek zaprasza. @Cyganowski: Minecraft for Windows 10 chyba już nie jest javowy, tak strzelam
  • Odpowiedz
@Cyganowski: Minecraft for Windows 10 chyba już nie jest javowy, tak strzelam

@oran: jednak jest tylko java w launcherze siedzi
  • Odpowiedz