Wpis z mikrobloga

Kto ma dość hejtu plusuje.

To co się #!$%@? to jest naprawde smutne że w 21 wieku, w demokratycznym państwie dochodzi do takich rzeczy jak dzisiaj z panem profesorem.
#!$%@?ą mnie ludzie z tagu #bekazpisu którzy najeżdżają na demokratycznie wybrany rząd. PODKREŚLAM DEMOKRATYCZNIE wykopowe przegrywy. Hejtujecie jak się tylko #!$%@? da bo tego Was nauczyła totalna opozycja. Czemu #!$%@? nie potraficie żyć jak ludzie i szanować wybory innych ? bo tylko Wasz wybór jest jedyny i wspaniałomyślny? Po co Wam ten hejt ? Czujecie sie lepsi? Weź żone dziewczyne córke syna brata rodziców przejdzcie sie na spacer 5 minutowy zamiast wypisywać kolejne brednie oczerniające ludzi.

To samo po drugiej stronie barykady ile jeszcze musi być takich przypadków #!$%@? jak dzisiaj czy w Gdańsku z Adamowiczem ?

Problem jest ogólnokrajowy ale mam wrażenie że ostatnie rządy PISu tak zabolały opozycje która sama stworzyła ten hejt.

RZĄD JAK RZĄD KAŻDY WAS W DUPE RUCHA
ale #!$%@? ludzie opanujcie się i przestańcie najeżdżać na ludzi bo macie gorszy dzień. Pomyślcie czasem co inni czują.
Tak jak się nie zgadzam w wielu rzeczach z PISem tak się nie zgadzam z PO. Tak jak myślę że LGBT to odchył społeczeństwa -> TAK #!$%@? ICH SZANUJE BO TO TEŻ LUDZIE.

OGARNIJCIE się wkońcu proszę. Bo może teraz o tym nie myślicie co komu zrobiliście ale za kilka lat do Was wróci karma i zastanowicie się i być może nie będzie już możliwości przeprosiń.

  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Resputin: przeczytałem to w myślach głosem faceta udającego Kingę Rusin xD

Pis Peło jedno zło? A kto zamiast odkładać na czarną godzinę, #!$%@?ł miliardy na socjal? Aha, za peło jedli ośmiorniczki (w każdej restauracji za góra 50 złotych), no tak, to o wiele gorsze xD
  • Odpowiedz
@Resputin: chwilę wcześniej była tu próba nagonki na Mateckiego, który śmiał zachorować na covid. No ku%wa piętnujmy chorych, doskonały pomysł.
  • Odpowiedz
@xionze: piętnowanie choćby największej szui za to, że jest chora to totalnie destrukcyjne antypaństwowe i proepidemiczne zachowanie. Serio trzeba zrobić jakąś kolorowankę na ten temat żebyście skumali o co chodzi?
  • Odpowiedz
@xionze: to to skumaj piękny kawalerze, bo mając to w dupie odwalasz kawał kreciej roboty na rzecz tego gówna, które może rozjechać nas jak walec. Dalsze siedzenie w tym "antypisim" okopie i rzucanie zaczepnymi granatami jest przejawem skrajnej głupoty.
  • Odpowiedz
@Resputin: typie, rozróżniaj krytykę od hejtu. Ja nie będę milczał, jak ktoś mi pluje w twarz z telewizji reżimowej. Tyle co się teraz fake newsów prostuje na głównej to chyba nie było nigdy. I jeszcze ten wysyp agresywnych zielonek z kontami od tygodnia oraz uśpionych kont z zerową aktywnością na mirko. To jest dramat. Rząd od lat kręci swoją nagonkę za grube miliardy, a ty mówisz, że jeszcze ktoś śmie w
  • Odpowiedz