Wpis z mikrobloga

@drtusz: Hej, zauważyłem, że jesteś specjalistą, a potrzebuję porady i może zostanie dla potomnych xD
Mam drukarkę Canon Pixma ts5150 i poszukuję tuszy. Nie wiem czy brać zamienniki, bo nie mam pojęcia jakie. Z tego co przeglądałem to activejet różnią się cenowo o dosłownie kilka złotych od oryginałów. Istnieje tańsza alternatywa czy nie ma co się bawić w zamienniki i lepiej zainwestować w oryginalne tusze? Byłoby super gdybyś mógł coś polecić :)
#drukarki #canon #pixma #canonpixmats5150
  • 4
  • Odpowiedz
Cześć, niestety nie mam do tej drukarki zamienników, więc ciężko mi powiedzieć jak zachowuje się drukarka pracując na nich. Kiedy nie mogę zapewnić 100% skuteczności nie sprzedaję produktu. Dlatego nie mogę powiedzieć jak jest z zamiennikami w tej drukarce. Jakbyś chciał oryginały to zapraszam, mam zawsze darmową dostawę. :)
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: No niestety tymi zamiennikami nawet nie opłaca się handlować oryginał niewiele droższy. Niestety ale wybrałeś dość drogi system druku. Jedyne co ci pozostaje to stary dobry sposób z strzykawką i pigmentem :/
  • Odpowiedz
@Saperonides_21
@drtusz : dzięki, panowie. No cóż, dopóki drukarka będzie śmigać pojadę na oryginalnych tuszach, a za jakiś czas się wymieni sprzęt :) Nie drukuję za dużo, a przy wyborze sprzętu chodziło mi głównie o łatwość obsługi, bezprzewodową łączność i przede wszystkim jak największą kompaktowość przy pełnym spektrum funkcji, a ta drukarka idealnie wchodzi mi na regał ;p
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: Kup sobie tą strzykawkę ja tak regenerowałem moje drukarki jakieś 15 lat temu wytrzymywało 2 góra trzy napełnienia. I ten pojemnik na tusz był do wyrzucenia bo jakość byłą tragiczna. A na przyszłość odezwij się, a nuż ktoś będzie miał fajna ofertę na drukarkę :D
  • Odpowiedz