Wpis z mikrobloga

@kabasyl: W sobotę był największy szał, widzę przez szybę w pracy co się dzieje na osiedlu i jaki jest ruch, plus widzę ile sama mam klientów. Teraz w miarę wróciło do normy, nawet kolejki do apteki się zmniejszyły więc stawiam że w sklepach spożywczych też będzie ok
@kabasyl przed chwilą robiłem zakupy w cerfie na turzynie. Ceny praktycznie takie same a ludzi bardzo mało.
Możesz też zainstalować aplikację cerfa i użyć funkcji scan&go która polega na tym że skanujesz swoje towary i idziesz do jednej kasy do ktorej nigdy nie ma kolejek.

Robiłem tez dwutygodniowe zapasy mięsa dla psa i wydałem 7zl więcej niż zawsze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kabasyl: Auchan galaxy godz. 11:00. Pełno towaru, mało ludzi. Tam gdzie półki są puste (cześć makaronów, praktycznie cały ryż) to już obok czeka paleta na rozpakowanie. A naprawdę dużo pracowników nie robi nic innego jak ukladanie towaru. Filety z kurczaka po 18-20 zł/kg. Papieru toaletowego pełno na środku alejek. Żadnego mięsa nie brakuje. Jedynie gofrów nie mogłem kupić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wygląda to jak każde inne
@Tytanowy_Lucjan wspaniale że o tym piszesz, jutro się tam wybieram. Ten konkretny sklep w sumie zawsze był gotowy na duży przemiał, zatem i teraz szybko się pozbierał, tydzień temu nie udało mi się dostać jedynie fileta z kurczaka.

Btw czemu ci ludzie wykupują ciągle kurę? Jest tyle pysznego mieska, wolowinka, wieprzowinka, ryby...