Wpis z mikrobloga

#motocykle

Szukam rękawic dla początkujących :) kupiłem rs2 ale na pierwszych jazdach okazało się W mnie obcieraja. Rowniez podobno miększe rękawice są lepsze do nauki. Możecie coś polecic?
  • 15
@Krzyszy mam kilka par rekawic moto i nie liczac zimowych wszystkie sa tak samo miekkie/twarde. Co ma dac miekka rekawica poczatkujacemu? Kazde nowe skorzane rekawice (dobrze dopasowane) moga uciskac na poczatku: na klykciach i tam gdzie panele ochronne tez
@Krzyszy: To wygląda jakby Cie jakiś szew drapał. Weź rękawice i paragon, leć do sprzedawcy i przedstaw sprawę.

W 99% przypadkach załatwią sprawę na Twoją korzyść. Wymiana na nowe lub naprawa/poprawka.
@Crea: nie ma szwu :) Jeszcze w ten weekend mam jazdy - więc jeszcze dam szanse, jeśli po weekendzie będzie źle, to będę musiał jednak coś innego kupić. Niestety pod koniec jazd to ręka obierała całą przyjemność z jazdy.
@Krzyszy: pytam, bo też ją używam od roku i nic się nie dzieje. Jedynie lekko szew na końcu palca wskazującego przeszkadza, ale nie wsytępuje tam tarcie. Może kupiłeś za male po prostu?
@shroon: właśnie w palcach czy na szerokości są fajnie dopasowanie. Kwestia negatywna pozostaje właśnie w dwóch miejscach i czy uda się jakoś to rozciągnąć :)