Wpis z mikrobloga

@piotrullo: Mam tak samo. Lubiłam sobie pooglądać do obiadu filmy z domu ekipy chyba ze względu na taką rodzinną atmosferę. Fajne były przebitki pokazujące trochę z ich życia. Nawet jeśli były ustawiane, to czuło się taki fajny klimat jak w serialu Friends :)
To co na ten moment pokazali ze Stanów jest strasznie słabe. Widać że ulżyło im, że mogą zrezygnować z bycia family friendly na 100%, ale to jest aż
@rararara: No ja właśnie wiedziałem, że tworząc inny content niż family friendly, to już nie będzie to samo. Najśmieszniejsze, że Friz, który uważa się za osobę nie pijącą śmieje się z innych, że zezgonowali. A w tym kasynie, to już była porażka. Ale widać, że Weronika się trochę jednak cyka, bo w okularach była. Chłop dużo zyskał, ale teraz może jeszcze więcej stracić.
@piotrullo: Z tym alkoholem to przesadzaja, mowia o tym jak dzieci w gimbazie, tak jakby pierwszy raz pili i zezgonowali. To mi sie nie podoba. To samo tyczy sie popisywaniem tymi autami. Rozumiem, ze to sportowe fury, malo spotykane u nas w PL i fajnie takimi pojezdzic ale nie w ten sposob ktory pokazuja. To bardzo zle o nich swiadczy. Ogolnie format sie zmienil i jest w duzej mierze dla ludzi
@Bunsen: Moim zdaniem, to lepiej dla wszystkich byłoby gdyby przez ten miesiąc faktycznie odpoczęli. Robili tam trzodę, bez kamer, a po tym wszystkim wrócili do pracy. Bo takie łączenie pracy z wakacjami, to dobrze na to nie wpływa. Jestem tylko ciekawy, czy ta współpraca z mBankiem nie wypaliła, czy co. Bo nie sądzę, by bank chciał pakować w takie coś pieniądze. Czekam jeszcze, jak wbiją rano z kamerą do pokoju i