Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#mikrokoksy #kfd no więc pyatnie takie kto miał masełko kfd biala czekolada kokos, jaką ono powinno mieć konsystencję? Cos jak maslo orzechowe? Bo pyszne jest ale zdziwiłem się tym że twarde i "mało plastyczne" jak otworzyłem xD
  • 17
  • Odpowiedz
@yolekprorok: To już lepiej zwykł krem bounty kupić.
1) nie ma różnicy dla zdrowia
2) smaczniejszy przynajmniej 20x bardziej
3) konsystencja 20x lepsza

Z dobrych kremów to jest ten biała czekolada cynamon z migdałami i ten drugi czekolady, na bazie co prawda słonecznika, ale nie jest to wybitnie #!$%@?, czy szkodliwe jak kokos. A piszę o tym dlatego, że takie rzeczy nie #!$%@? się po 20g ed, tylko raczej po 100
  • Odpowiedz
@Skogyr: Jeśli chodzi o właściwości pro- lub antyzdrowotne poszczególnych składników diety to żyjemy w medialnym szumie. Kiedyś smażenie na oliwie było cacy, potem proszeniem się o raka, a teraz znowu jest ok.
Podobnie z olejem kokosowym. Część badań donosi o jego wpływie na podniesienie poziomu LDL inne natomiast ( https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30395784/), wskazują pewne jego korzyści dla zdrowia przy zapaleniu skóry. Wg mojej wiedzy też są czestym elementem planów dietetycznych dla ludzi mających
  • Odpowiedz
@KFD_pl: Wszystko można zakoloryzować, ale nauka idzie do przodu, wcześniej się mylili, dziś sprawdzili i choćby ta oliwa podgrzewana była do wysokich temp godzinami i nic złego z nią się nie działo.
Brokuły są porządanym składnikiem diety, ale nie koniecznym, mogą szkodzić osobom z chora tarczycą, nadmiar może wywoływać dolegliwości żołądkowe itp. Można to zastapić czymś innym, nikt płakał nie będzie.

Olej kokosowy w każdej dawce jest syfem, powiem tak. Nikt
  • Odpowiedz
@KFD_pl: moje zdanie jest wyżej, fakt że nasycone psują wrażliwość insulinową to nie jest nowość i coś co się zmienia co chwila, od zawsze tak było. Zresztą nie ważne.
I ja tego nie pisałem, że promujecie swój produkt w sposób x. Wszędzie Was polecam, więc tutaj musiałem zazczyc że mimo iż produkt KFD to z fit nie ma nic wspólnego i dlaczego.

Nie myśleliście o kremie z fistaszkow ale słodzonym i
  • Odpowiedz
@KFD_pl: Konkurencja to ma, w wersji crunchy ala snickers, nie próbowałem od nich, ale ludzie zachwyceni, a tutaj miałbym pod ręką i nie tylko ja. Zresztą oni i tak awsze wypuszczają zaraz po Was te same nowości.
  • Odpowiedz