Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
Hejka zdalne świry. Dla wszystkich tych którzy boją się IT ale chcą pracować zdalnie jest alternatywa: GIS (nie, to nie jest główny inspektorat sanitarny xD). Tworzenie mapek cyfrowych, obróbka danych, modele 3D. Fajne rzeczy ogółem, studiowałem to, ale zmieniłem trochę moją ścieżkę. GIS Support z #poznan robi dzisiaj o 20:00 darmowy webinar jak taka praca może wyglądać. Materiałów w necie do nauki jest dużo wbrew pozorom, podstawy są do znalezienia po polsku, zaawansowane rzeczy po angielsku.

#gis (geographical information systems) #pracazdalna i dla zasięgu bo i tak na tagu jest spam #koronawirus

https://youtu.be/KcQXwGxetnQ
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gobi12: też fajnie. Ja chyba cały Śląsk zwektoryzowałem, tworzona była mapa kodów pocztowych. Jezus maria, ale było z tym #!$%@?, ale szczerze? Satysfakcjonujące to było, widziałem postęp swojej pracy i widziałem ile mam do końca. I fajne było uzupełnianie danych do tabelki xD chociaż łatwo się można było jebnąć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wypok_user: kurczaki:( ale jak pogrzebiesz na YouTube to jest dużo mega materiałów z GIS prowadzonych przez ludzi z amerykańskich uczelni. A wyświetleń tyle co kot napłakał. Teraz nie znajdę, ale jak na studiach szukałem to byłem w szoku, że takie sztos materiały a nikt nie ogląda.
  • Odpowiedz