Wpis z mikrobloga

nie jestescie zadnymi wybawcami narodu ani swiata wykopki xD muwie tu o tych co "poswiecaja" sie pracujac jako kurierzy, sklepikarze i #!$%@? wie co jeszcze- wykopki liżom juz chyba kazdej grupie zawodowej za to jak POSWIECAJA sie dla narodu. wow, niesamowite, oni pracuja podczas PANDEMII xD pracuja bo musza, bo nie mieli by za co do 10 przezyc. zdecydowana wiekszosc ludzi dalej pracuje w zawodach gdzie jest kontakt z innymi ludzmi, bedziecie teraz gloryfikowac kazdego pracownika zabki?, nie zesrajcie sie

no ja sie zesralem bo juz nie moge zniesc tego cringe'u przesadnego lizania dup i pustych cieplych sluwek dla literalnie kazdego kto wrzuci tu zdjecie z jakiejkolwiek pracy

#koronawirus
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@phaxi: Wiesz co jest najlepsze w tym twoim wpisie? To, że masz rację xD I to, że ja nie muszę. Mogę sobie zrezygnować z pracy kiedy tylko zechcę a ty masz rację. Tirowcy mają w dupie innych ludzi. Są zwyczajnie albo zmuszeni do pracy przez własne wybory albo pazerni, ale teraz dorabiają sobie ideologię. Lekarze? No cóż na tym ich praca polega. Szacunek ale nadal to ich świadomy wybór no
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@phaxi: proszę kurierów nie obrażać ( ͡° ʖ̯ ͡°) jeden ma mi paczkę dzisiaj dać do pacxkomata i będzie moim skrytym wybawcą bo niektórzy z dpd i dhl rezygnują ze strachu.
  • Odpowiedz
@phaxi: O kurdebele, najpierw piwniczaki-stulejarze atakują normalnych ludzi za potrzebę integracji z innymi a teraz ludzi pracujących za to, że pracują xDD To ma być te słynne beta-uprising? xDD
  • Odpowiedz