Wpis z mikrobloga

Na moim przykladzie:
1. Szok - do dzis rana nie moglem uwierzyc, ze stanie sie to sie stalo, myslalem, ze ta cala kwarantanna to zly sen, dzis sie obudze, pojde do pracy, pozniej na silke i kebsa... no niestety nie
2. Zlosc - mocno jestem w tej fazie, nie moge patrzec na politykow ktorzy podjeli decyzje o zamknieciu kraju
3. Negocjacje - powoli sie chyba zaczyna, nie musze jezdzic do pracy, bede mial wiecej czasu na seriale, cwiczyc mozna na gumach
4. Depresja - zakladam, ze wtedy zdam sobie sprawe ze jestem w tym na dobre i nie ma drogi wyjscia :(
5. Akceptacja - no nic, do konca roku posiedze w domu, moze na wiosne 2021 zaczna znosic obostrzenia
6. Nowy etap - jako wiezien we wlasnej chacie ze spacerniakiem do sklepu godzina dziennie

#!$%@? jestem
#koronawirus
W.....r - Na moim przykladzie:
1. Szok - do dzis rana nie moglem uwierzyc, ze stanie...

źródło: comment_1584402649fkwqsfKZxBISXePCHSvOyW.jpg

Pobierz
  • 3
@wrukos: z tego co widze w niemczech i co nawet opisuje prasa - ludzie mlodzi, dla ktorych wirus jest niemalze nieszkodliwy stosuja sie do kwarantanny ale starsi czesto maja ja gdzies.

IMO izolacja starszych a nie kazdego.

Po co #!$%@?ć się na rzeczy, na które nie masz wpływu


@wrukos: jak idziesz do wiezienia tez nie masz wplywu, nas zamkneli na #!$%@? pare lat, jestesmy jak wiezniowie i tak juz bedzie,