Wpis z mikrobloga

@dlaczegotorobie: mój kolega wrócił z zagranicy i kwarantanna polega na tym ze siedzi w domu z ojcem i matka którzy rozwożą dzieci niepełnosprawne i bratem który jeździ w ztm także kwarantanna jest powiedzmy mocno słaba
  • Odpowiedz
@dlaczegotorobie: chyba tylko raz na dobę policja sprawdza czy dana osoba jest w domu, więc wg. mnie jest to bardzo złe i bezsensowne posunięcie polskiego rządku z tym sprowadzaniem chętnych polaków którzy chcą wrócić, przecież sporo osób będzie gdzieś chodzić do sklepu np. jaki to problem skoro większość dnia i tak nie będzie sprawdzana taka osoba? inną kwestią jest tak śmieszna kara, co to jest 5 tyś złotych przypuśćmy dla kogoś
  • Odpowiedz
@dlaczegotorobie: tak ale nadzieja jest matką głupich :) jak dla mnie to imo strzał w stopę obywateli zaserwowany przez nasz rząd, niech tak dalej robią to możemy się modlić żebyśmy nie skończyli jak włosi, na pewno część będzie przestrzegać ale część na pewno też nie, a pewnie najwięcej osób wróci z krajów takich jak uk, niemcy, usa gdzie jest sporo różnych narodowości i na obecną chwilę dużo większe natężenie korony
  • Odpowiedz