Wpis z mikrobloga

@SVETER: ja tam nie widzę nic złego w kwestii tego co robią, niby prześmiewczo o nich piszesz, ale pomyśl sobie tak. Knur najgorszy mitoman, takiego sąsiada nie chciałbyś mieć, bo jest jak rudy z blok ekipy, z tym, że on sam pali ciuchami, w domu ma siedlisko malarii, a przypierdziela się do uczciwie pracującego za płotem chłopa, tylko dlatego, że "nie ma pozwolenia na warsztat", innych też sprzedaje ile wlezie. Knurzysko
@JanuszGrabulon: Nic dobrego tez nie widze. #!$%@? sie i zostanie takim samym knurzyskiem, a moze i gorszym, bo juz mu psycha siada i czubek żąda np. od policji zakazu wjazdu na ulice. Tylko mu hobby sie rozwija, bo moze sobie pojezdzic na komende i pokrzyczec. Dopuszczac sie przestępstwa z powodu dokuczenia jakiemus wariatowi? Nie dla mnie takie zabawy. Jedyny realny ból dla nich to by byl jakby odcieto ich od kasy,
@SVETER: No dobrze, ja rozumiem, że dla Ciebie to nie jest odpowiednia zabawa, bo widocznie jesteś logicznie myślący. Ale jeśli ktoś się nadstawia, rozpędza afery w uniwersum a przy okazji podenerwuje tego grubego idiotę, to czemu nie?