Wpis z mikrobloga

jak już kiedyś wspomniałem jestem nowograczem (możecie nooba dodać do znajmoków jak chcecie nightrain#21166) zarobiłem już aż 700 golda xD i pytanie czy lepiej sobie kupić rozdział odkrywców czy 7 pakietów? i drugie pytanie - jak mam po 3 karty to tą 3 mogę spokojnie przerabiać na pył? jeszcze nie odblokowałem wszystkich postaci na lvl 10, dzisiejsze zadanie za 60 złota 3 partie łotrem, luz 2 wygrane 1 przegrana na podstawowych kartach, coraz bardziej mi się ta gra podoba, a w czasach epidemii, lepiej siedzieć i grać w gierki niż wychodzić
#hearthstone
  • 9
  • Odpowiedz
@nightrain: na takim totalnym starcie, gdy nawet nie odblokowałeś postaci, lepiej kupić pakiety niż przygodę. karty powyżej 2 kopii możesz spokojnie pyłować.
  • Odpowiedz
@s3v3n: postacie mam, tylko nie wszystkie na 10, ale myślę że to dziś zrobię, tam przeszedłem jeden rozdział przygody, tą ligą zła, ale teraz właśnie to pytanie bo by odblokować 2 rozdiał, muszę mięć pierwszy odkrywców, a ten kosztuje 700
  • Odpowiedz
@nightrain: te przygody są przydatne, ale wyciągasz z nich mało kart, więc na początek uważam, że trzeba rozbudować kolekcję, zwłaszcza o paczki classic i z tego roku, bo zaraz będzie rotacja.
  • Odpowiedz
@s3v3n: Log into the game on a Samsung Galaxy S6 Series phone – Award: 3 classic card packs and Galaxy Gifts card back
to to chyba samo mi się zrobiło jak pierwszy raz uruchomiłem grę, bo zrobiłem to na blustacks (taki emulator androida) bo patrze 4 giga, a wersja na android chyba 3 giga, to tak zacząłem, ale ten emulator nie jest doskonały, to ściągałem wersje pc i dali jakiś
  • Odpowiedz
@TheBloody: ta wbiłem 10 każdym, przeszedłem z małą pomocą mireczka oskryptowaną hukatombe, będę grał bo zaczyna mi się podobać, nawet jak sobie losuje pojedynki , co niby o podobnym skilu losują graczy, to szamanem rozwalam xD na podstawowych kartach, teraz chyba się wezmę za ten trening "ekspercki" jest dobrze
  • Odpowiedz