Wpis z mikrobloga

#rozdajo

Siedź w domu i graj w #grybezpradu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli interesuje Was tematyka #programowanie / #it i chcielibyście otrzymać egzemplarz mojej autorskiej gry IT Startup - Gra Karciana wraz z oficjalnym dodatkiem IT Startup - Brudne Przetargi, to zapraszam do plusowania.
Jutro o tej samej godzinie (około 9 rano) zawołam szczęśliwego zwycięzcę. Nawet jeśli nie macie z kim grać: niedawno powstał tryb solo gry.

W grze wcielamy się w właściciela firmy IT. Zagrywamy programistów, wzmacniamy ich kartami wiedzy (programista może się np. nauczyć czym jest SOLID, Testy Jednostkowe etc. i jest dzięki temu wydajniejszy), podkradamy pracowników konkurencji działem HR i dbamy o to, by się nam nie wypalili. Możemy być również złym szefem, który każe swoim pracownikom crunchować ( ͡° ͜ʖ ͡°) co kto lubi.

Dodatkowo do jutra kupon "ZOSTANWDOMU" pozwala na zamówienie gry bez kosztów wysyłki.

Jeśli chcecie śledzić projekt: od początku pomysł był opisywany na mirko pod tagiem #karciankait - od pierwszego prototypu, po pełne wydanie gry w Polsce. W maju szykuje się międzynarodowa premiera gry na Kickstarterze.

Have fun
#javadevmatt
JavaDevMatt - #rozdajo

Siedź w domu i graj w #grybezpradu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli int...

źródło: comment_1584346068AUvHFLaYjEhudOlJ9DwTJ0.jpg

Pobierz
  • 18