Wpis z mikrobloga

  • 1580
Jak to jest #!$%@? że Agata meble ,4F czy aztoy dają po milionie na walkę z koroną wirusem a rząd daje 2 miliardy na TVP ??? Przecież to jest #!$%@? jakiś #!$%@? skandal #koronawirus
  • 48
  • Odpowiedz
Już tłumaczę: ten polskojęzyczny rząd ma większe szanse wygrania wyborów wydając 2 mld na propagandę, niż władowując 2 mld w ochronę zdrowia. Stołki są ważniejsze niż życie obywateli, pozdrawiam cieplutko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Karbostyryl: i dlatego władował 93 mld w NFZ i 11 mld w onkologie. Weź się rozpędź bo te populizmy dla kretynów to żenada.
  • Odpowiedz
i dlatego władował 93 mld w NFZ i 11 mld w onkologie


@ediz4: Te 93 miliardy, które pochodzą ze składki zdrowotnej? XD I zapewne uważasz, że polska ochrona zdrowia jest odpowiednio dofinansowana i na światowym poziomie? XDD I może jeszcze w ramach dofinansowania NFZ oczerniali rezydentów w PUBLICZNEJ telewizji, za PUBLICZNE PIENIĄDZE? XDDD Mam przypomnieć jak rzont nie chciał dać ani grosza, gdy były protesty zawodów medycznych? Wpisik zrobiony, 60
  • Odpowiedz
@Karbostyryl: Sprawdziłeś ile wynosi składka zdrowotna?

XD I zapewne uważasz, że polska ochrona zdrowia jest odpowiednio dofinansowana i na światowym poziomie?...

Nie - tak nie uważam. Uważam że dużo nam brakuje choćby do zachodnich sąsiadów. I to nie tylko w temacie ochrony zdrowia. Uważam jednak że należy pisać prawdę kto dofinansował służbę zdrowia a kto tego nie robił przez wiele lat.

XDD I może jeszcze w ramach dofinansowania NFZ oczerniali
  • Odpowiedz
@ediz4: ooo widze jakiś ekstra bonus wpadnie, może jakaś premia za te wysrywy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oni mogą nawet dawać i 100000 miliardów złotych. Dopóki obywatele nie zobaczą poprawy to będzie gówno warte. Co z tego, że zwiększy o 35% skoro nie wiadomo na co to idzie? Kolega na operację kolana czekał 1-2lata. Gdzie niby ta poprawa? Przecież oni powinni zaorać ten system i stworzyć
  • Odpowiedz
@NickciN: Aha. Czyli nie ma znaczenia jakie są liczby - ważna jest twoja nędzna propaganda. A zaraz - 2mld dali i wtedy liczby są ważne. JPRDL. I takie rozmawia z trollami. Fakty i twarde liczby ich obrażają.
  • Odpowiedz
@ediz4: Tak, fakty są ważne. Fakty są takie, że nadal mamy gówno a nie szpitale. Ani PO ani PIS nic nie zrobili aby polepszyć system. Dodatkowo jeszcze PIS wprowadza nowe podatki i rozdaje pieniądze. Gdyby nie rozdawali przez 5lat 500+ to mogliby wpakować i nawet 100-200mld złotych. Ale lepiej rozdać
  • Odpowiedz
@NickciN:

Tak, fakty są ważne. Fakty są takie, że nadal mamy gówno a nie szpitale. Ani PO ani PIS nic nie zrobili aby polepszyć system....

Jeśli wzrost o 35% nakładów na służbie zdrowia to jest robienie nic to nie mam pytań.

Dodatkowo jeszcze PIS wprowadza nowe podatki i rozdaje pieniądze. Gdyby nie rozdawali przez 5lat 500+ to mogliby wpakować i nawet 100-200mld złotych. Ale lepiej rozdać....

Czyli tobie nie chodzi
  • Odpowiedz
@ediz4:

wytykaj, że kogoś interesuje walka polityczna z PISem
@NickciN piszę, że Ani PO ani PIS nic nie zrobili aby polepszyć system

Przecież widać, że ci płacą za propagandę. Przecież mam zarzuty do PIS i PO.
  • Odpowiedz
@NickciN: Pytam Cie o zarzuty co do PiS-u - 35% wzrost nakładów, realne zwiększenie naboru na studia medyczne, cały plan do 2025 podnoszący nakłady skokowo, podwyżki w służbie zdrowia.
Co możesz przypisać z tego PO - pytam konkretnie. Powiedz mi jakie nakłady zwiększali, jakie dali podwyżki, jak zwiększali nabór. Konkrety a nie hasła bo na razie zestawiłeś dwa dość odmienne tematy. Pomijam że jedni rządzili 8 lat a drudzy 5
  • Odpowiedz
Twierdzisz że minister Arłukowicz nie został skazany za szkalowanie lekarzy


@ediz4: A ZA PEŁOOOOOO...

Łączne wydatki na służbę zdrowia maja wynieść 104 mld przy 77 w 2015 roku czyli wzrost o 35% w 5 lat.
  • Odpowiedz
@Karbostyryl:

A ZA PEŁOOOOOO....

Jesteś hipokrytą? Dupa Cię boli o artykuł o wycieczkach lekarzy na Teneryfe a nie boli jak minister zdrowia szkaluje lekarzy aż zostaje skazany za naruszenie godności zawodu?

Z czego większość wynika ze wzrostu dochodów ze składki zdrowotnej, zieeewdochody ze składek 2015 - 66,8 mld, za 2020 - 93 mld. Wzrost o 39% w 5
  • Odpowiedz
Jesteś hipokrytą? Dupa Cię boli o artykuł o wycieczkach lekarzy na Teneryfe a nie boli jak minister zdrowia szkaluje lekarzy aż zostaje skazany za naruszenie godności zawodu?


@ediz4: "A u was Murzynów bijo" W którym miejscu napisałem, że jestem za PO?! I rozmawiamy w tym momencie co pisiory zrobiły, co PO zrobiło gówno mnie obchodzi.
Jak mierny "dziennikarz" Perejera czy jak mu tam wypisywał kłamstwa, że rezydenci pojechali na wakacje
  • Odpowiedz