Wpis z mikrobloga

@Krachu: kolego ,czy smigasz już w glovo?Dostałem torbę i te wszystkie gadżety,łącznie z kartą ,niestety nie mogę jej aktywować w żaden sposób ani SMS ani przez stronę .Szczecin tutaj.Zadnych szkoleń wszytko online,brak biura stacjonarnego.Bede wdzięczny za jakieś wskazówki.
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@Login358 cześć. Pin do karty dostajesz smsem. Jeśli nie masz telefonu do kogoś z biura stacjonarnego to wal do nich na maila glovers@glovoapp.com. Ja pin dostałem po 5 dniach od otrzymania karty, około 30 minut przed rozpoczęciem zmiany ( ͡º ͜ʖ͡º). Ogółem wszystko u nich trwa bardzo mozolnie.
Ps. Nie boisz się jeździć? Ja przyznam, że mam trochę pietra.
  • Odpowiedz
@Krachu: W takim razie czekam,bo w piątek dostałem cały sprzęt, aktywacja karty poprzez MMS ale jak piszesz że się ociągają to poczekam jeszcze na odpowiedź.Obawa trochę jest,będę jeździł autem ,jakieś chusteczki nawilżane żel do rąk itd.Ogilnie traktuje to jako dodatkowe zajęcie bo mam trochę czasu po robocie.Jak wrażenia po pierwszych dniach,ma to sens?dużo zleceń ? Ta stawka gwarantowana jest aktualna?
  • Odpowiedz
  • 0
@Login358 w Warszawie stawka gwarantowana (obecnie 18 i 23 zl) nie ma sensu, bo jest tyle zleceń, że na spokojnie się ją przekracza. Ogółem często jest tak, że nie ma chwili przerwy i modlę się o jakieś zlecenie poza obszar centrum, żeby uciec od terenu największego zapotrzebowania :D. Jeżeli chodzi o jakieś protipy jak szybko zarobić, to najlepiej ustawić się pomiędzy hostelem dla studentów a makdolandem.
  • Odpowiedz
To widzę że jesteś zadowolony.Mozesz zdradzić jak wygląda sredni zarobek z dnia ile godzin jaką kwota tak mniej więcej,no i czym smigasz?.W Szczecinie glovo i ubere nie są zbyt popularne,więc nie nastawiam się na kokosy,chociaż teraz jak wszystkie restauracje zamknięte i tylko dowóz to może być lepiej
  • Odpowiedz
Część,dzięki za wczorajsze odpowiedzi.Mam już wszystko aktywne.Ostatnie pytanko,bo nie mam żadnej dostępnej godziny do wyboru w aplikacji,wiem że jest już późno i okno otwarte było chyba od rana,ale czy to możliwe że tak słabo jest z wyborami godzin dla nowych.Jak mam podwyższać sobie ranking jeżeli nawet na jedną godzinę nie ma wolnego okienka.Tez tak miałeś??W czwartek z samego rana będzie lepiej czy to nie ma znaczenia.?
  • Odpowiedz