Wpis z mikrobloga

@Conscribo: no napisales ze na pewno, jasne jakis cud moze sie zdarzyc ze zamkna ale sa na to niewielkie szanse, np musialby ktos z pracownikow zachorowac a jak na razie nie ma ani jednego przypadku w wojewodztwie wiec na pewno wszystkie fabryki jutro ruszaja, co ja gadam, one pracuja nawet w weekend, czyli teraz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zjembigos: @masskillah: @Conscribo:
W Padmie podobno będą mierzyć temperaturę. Poza tym wydaje mi się, że nikt nie będzie zamykał takich rzeczy. Czemu? Bo potem będą cięcia i połowa ludzi będzie do wywalenia, albo nie dostaną wypłat bo urlop bezpłatny będzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zjembigos: z urlopu bezpłatnego? Z jakiej racji skoro nazwa wskazuje coś innego? Kto za to zapłaci? Niektóre firmy mają jakieś przestojowe budżety, ale nie wiem ile i które
  • Odpowiedz
@wieesieek: czekaj czekaj, racja. Ale to w przypadku gdyby sam pracownik o to wnioskował. Pracodawca sam z siebie chyba nie moze cie na takowy wyslac. w takiej sytuacji jak teraz gdyby zamkneli fabryki to jest chyba cos takiego jak 'postojowe' czyli 60% wynagrodzenia ale nie mniej niz minimalne zarobki.
  • Odpowiedz