Wpis z mikrobloga

@ktoosiu: szczerze to podczas palenia nie czuć aż tak ale wąchać je mozna non stop :D aktualnie zakupiłem:

-Pink -Mango -Pomarańcza -Melon -Tofi -Tutti Frutti -Red Bull -Granat -Exotic -Kokos -Double Apple -Grejfrut -Tuskafka
@ktoosiu: Każda po 6 zytko ale 4 juz miałem wczesniej(tez niedawno kupione). Do tego dokupiłem chyba 4 paczki węgielków. Wyszło ok 80zł z przesyłką. Miał być jeszcze cybuch z kominkiem takim fajnym i sitkiem za 18zł ale brakło kasy na koncie :x
@ibeafraidi: Przede wszystkim polecam tytonie, są lepsze od herbali. Social smoke, fantasia, fumari, fusion i kilka innych. Przepaliłem ponad 390 różnych smaków od różnych marek i naprawdę wiem co mówię.

Sitko ma bardzo duże otwory przez co melasa/tytoń szybciej się przypala, przez te duże otwory wpada też na to co palisz popiół, przez co źle się go pali.
@diarrhoea: Tytonie drapią po gardle :P Szczególnie tych co nigdy nie palili papierosów ;d Zadnej z tych co wymieniles firmy nie ma na allegro. Obstawiam ze taka paczka 50g kosztuje z 30zł(chociaż w jednym sklepie nie daleko mnie za 20-25zł chodzą te paczki co na allegro po 4-6zł :P)
@ibeafraidi: drapią w gardło jeżeli są bardzo mocne (niewiele jest takich marek) lub jest źle nabity i się od razu przypala. Ceny w tym momencie za te marki to 25zł/50g z tym, ze nie ma ich w sklepach i trzeba je odkupić od pasjonatów którzy ściągają je z usa.
@ibeafraidi: Melasa jest niemniej szkodliwa :). Przede wszystkim herbale mają charakterystyczny posmak, często są robione najniższym kosztem przez co są używa się tanich, mocno chemicznych aromatów.