Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki! Czy właściciele Apple TV 4K mogliby się podzielić informacją, jakie aplikacje streamingowe są dostępne natywnie w Polsce? Na stronie produktu jest mowa o Netflix i Amazon Prime Video, lecz nic o YouTube, Ipla czy HBO GO. Dzięki!

#apple #appletv
  • 13
Dzięki wszystkim za pomoc!

@perpetz To miło słyszeć. Ogólnie idę w tę stronę Apple TV bo mam kiepskie doświadczenia z innymi systemami, gdzie w większości działa to po prostu średnio. Aktualnie mam jeszcze Apple TV 2nd gen, które ma już 10 lat, a mimo to Netflix działa tam lepiej niż na 3-letnim telewizorze Samsung i 6-letniej Bravii. Wydaje mi się, że nawet bym nie zmieniał, ale zwyczajnie brakuje mi aplikacji bo tak
@Cinerin: Dodatkowo wreszcie pojawiła sie ipla obsługująca 4k. Póki co działa tak sobie ale pewnie będzie lepiej. Może pojawi się w odpowiedzi konkurencyjny player tvnu. Sam jeszcze dużo korzystam z vlc do streamingu filmów z routera i komputera :)
@xandy90x: Player nie znalazłem (chodzi o ten vod TVN?), chili (jest chili radio), cineman i rakuten brak. Chociaż pod rakuten wyskakuje atres player, może znasz.