Wpis z mikrobloga

DUMA Z POLSKI

Mirki, pierwszy raz jestem dumny z podjętych działań przez Polskę, jak i Polaków.

Pierwsi, obok Czech Słowacji i Danii, wprowadziliśmy ostre środki związane z zamknięciem granic oraz wyłączeniem kin, siłowni i galerii.

Teraz inni naśladują dopiero te działania: Hiszpania, Francja, Izrael.

Podobnie Polacy zachowują się wzrorowo - na ulicach pustki, pojedyncze osoby, reszta w aucie albo domu. W aptekach i piekarniach odstępy itp. Nie ma żadnych dantejskich scen ze sklepów jak w UK.

Chociaż przez 2-3 dni jestem naprawdę zadowolony z działań rządu

#polska #koronawirus #patriotyzm
Radek41 - DUMA Z POLSKI

Mirki, pierwszy raz jestem dumny z podjętych działań przez...

źródło: comment_1584233291UQSFCU5SUZuh2r5pVuqsAt.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@panpopo: Zielonka, konto założone tydzień temu. Same pochwały rządu i wyśmiewanie zachodu. Przelew 2mld poszedł do TVP i już każdego biorą, ech coraz więcej amatorów pcha się do trollowania.
  • Odpowiedz
Z czego jesteś dumny? Z tego, ze jedyne co im wyszło to ustawa zamknąć wszystko w #!$%@? i kazać ludziom siedzieć w domach? O ile zgodze się to tez skuteczne działania prewencyjne to tak na prawdę żelazna tarcza przed upadkiem państwa bo już ktoś wyżej pisał, ze jakby ten wirus się drastycznie rozprzestrzenił to padnie wszystko co paść może.
W Niemczech jest również sporo zarażonych ale tam ludzie nie martwią się o
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Radek41: Mam takie same odczucia
U mnie w #slupsk kolejki w hipermarkecie z odstępem aż byłem w szoku podobnie przy kasie gdy Pani w rękawiczkach mnie obsługiwała i sugerowała płatność kartą :)
  • Odpowiedz