Wpis z mikrobloga

  • 69
Daja Ci cos na te goraczke/gadlo? Czy tylko izolacja?


Paracetamol na gorączkę. Ale od dłuższego czasu utrzymuje się koło 37 więc nic nie dostaje na razie.
  • Odpowiedz
@Maciasgru: na początek dużo zdrowia, Mirasku! Mam pytanie - orientujesz się, jak to wygląda w standardowym przypadku - masz objawy, ale nie masz zagrożenia życia to możesz normalnie zostać w domu na kwarantannie? Czy tylko szpital? Jak zakładam - zdiagnozowana choroba = szpital, no bo jak już przyjechałeś chory to nie będziesz jeździł i zarażał ;).
  • Odpowiedz
  • 42
@Maciasgru: lepiej nie zdradzaj za dużo bo tu wariatów nie brakuje, zaraz wrzucą dane dla zabawy.


Czyli jakbyś sam nie nalegał to byś w domu przechorował koronę rozumiem, może o to teraz lekarzom chodzi, żeby brac do szpitala tylko ciężkie przypadki. No ale mógłbyś się zrobić ciężkim bez leków na płuca..

Też się zastanawiam jak bym się czuł za kilka dni w domu.
  • Odpowiedz
@Maciasgru:
Sanepid - to nie do nas dzwoń pan po lekarzach...
Lekarz - #!$%@? jaja, pewnie grypa...

Jeśli to tak wygląda zawsze to zaczynam się bać.... włochy to się przy nas będą chować...
  • Odpowiedz
@Maciasgru Kurde... Nie chcę sobie wkręcać ale czytając Twoje objawy jakbym o sobie czytał. We wtorek po 23 dostałem gorączki ~38°C połączonej z drgawkami i zimnem kończyn. Rano gardło bolało niesamowicie a Pani Doktor stwierdziła zapalenie górnych dróg oddechowych. Aktualnie czuję delikatnie jakby mi coś na klatce piersiowej siedziało ale ciągle mam wrażenie, że to przez ropień jaki chyba mi się w gardle wytworzył. Ale mówisz, że Ty też najpierw
  • Odpowiedz
  • 11
@Maciasgru:
1. Dałeś znać znajomym z którymi miałeś kontakt by siedzieli w domu?
2. Czy sanepid lub jakieś inne służby robią listę osobo z którymi miałeś kontakt?
3. Dlaczego myślałeś, że masz covid19 a nie grypę?
Gratuluję korony pierwszeństwa na wypoku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Z tym antybiotykiem to dziwne, bo w sumie to wirus, ale moze to juz jakies efekty, ze bakteryjne zapalenie pluc. Nie znam sie na medycynie, ale nie myslalem ze beda dawac antybiotyk.
  • Odpowiedz