Wpis z mikrobloga

@rozowyPrzegrywek: wiesz co, nie używałam wcześniej zwykłych mydeł tylko żel, więc ciężko mi porównać. Skóra pachnie normalnie, taką czystością :D Ale też nie daję za dużo olejków eterycznych. I żeby nie pobrudzić łazienki, to można je sobie powiesić na sznurku, wtedy też lepiej schnie i się nie babra :D

@DinaKaliente: ogólnie polecam Ci stronę ukręcone.com jeśli chcesz zacząć, a w skrócie: masz różne oleje, łączysz z ługiem (naoh+jakaś ciecz (woda,
  • Odpowiedz
@sumieniem: ja zaczęłam od obejrzenia kilka filmów na yt (jeden jakiś większy wykład), dużo też czytałam blogów, są też grupy na fb gdzie można znaleźć informacje
  • Odpowiedz
O Jezu też miałam fazę na to xd ile pieniędzy poszło na to wszystko to głowa mała. Teraz mam w piwnicy całą torbę mydeł xd pozdrawiam haha
  • Odpowiedz
@wojtek_bez_portek: sama używam, rozdaję bliskim. Część jeszcze leżakuje więc nie można używać :c
@approved: no nieestety, to bardzo uzależniające, jak się zacznie to ciężko przestać :D Czemu w torbie?! Nie używasz?
@Kardig: mogę się wymienić za jakiś olej kokosowy czy oliwę XD
  • Odpowiedz
@bzduraa kiedyś już nie miałam miejsca w domu i spakowałam je i wyniosłam a potem na śmierć zapomniałam i ostatnio jak czegoś szukałam to przez przypadek odkryłam ile tego jest xd ale że to była szybka akcja to nie miałam czasu tego ogarnąć a w domu teraz jestem 3 razy w roku więc jeszcze trochę poleżakują, będą miały jeszcze lepsze pH ( ͡º ͜ʖ͡º) haha
  • Odpowiedz
@bzduraa: nie przekonuje się wizja wzrostu rynku mydła w najbliższych czasach?
Gdybyś była zainteresowana niezobowiązującą rozmową to daj znać,
Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz