Wpis z mikrobloga

Tak z ciekawosci miraski z #uk #anglia #szkocja #walia jak tam Wasze korpo i johny biznesu? Pracujecie juz z domu czy wciaz czekacie na decyzje dyrektorow? U nas w panstwowce jeszcze pracujemy, jednak jezeli nie czujemy sie komfortowo z szalejacym koronawirusem mozemy porozmawiac z naszym przelozonym o home office lub jesli jestesmy osobami w grupie ryzyka mozemy isc smialo.
  • 19
  • Odpowiedz
@adriano30: U mnie ludzie którzy mogą pracować z domu to mogą wybrać czy chcą przyjść do biura. Wśród pozostałych każdy team jest podzielony na 2. W danym tygobiiu jedna połowa pracuje z domu a druga z biura. Po tygodniu zamiana. Plus trochę osób na stałe pracuje z Disaster Recovery site. Nie mogą pod żadnym pozorem przyjść do biura.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adriano30: U mnie mój oddział wypuścili w czwartekk do zdalnej. Cały tydzień wcześniej
chodziłem z mega bólem gardła, choć bez gorączki. Moja żona to samo korpo, ale klient bankowy i oni ani myślą wpuszczać ludzi bo gdpr przecież... Żona sama się wypuściła wczoraj na self isolation jak zaczęła kasłać. Dziś temperatury nie ma wciąż żadne z nas. Ja czuję się super ale ona za to wciąż kaszle. Przespała wczoraj cały
  • Odpowiedz