Wpis z mikrobloga

Widać że jedyne co musiał zrobić rząd, żeby zyskać poparcie, to założyć p0laczkom ciaśniejsze chomąto xDDD

Ale oni się teraz z was muszą śmiać, bawili się w jakieś 13 emerytury, 500+ , roztrwaniali budżet dla poparcia, a wystarczyło pozamykać wszystkie szkoły, lokale i zamknąć granice żeby dzielnym p0laczkom stwardniały członki z podniecenia i zaczęli wielbić Pisowski rząd na kolanach. XDDD

Dowód na to że jedyne co ten naród potrafi, to być więzionym i/lub zabijanym xDDD

Część majętniejszych znajomych Miała trochę oleju w głowie i wczoraj uciekła za granicę, ja miałem farta z urlopem w stanach i raczej nie będę wracał do tego chlewu obsranego gównem w takim stanie.

Miłego siedzenia w piwnicy przez kilka miesięcy xD
#koronawirus #kwarantanna #polaczki
  • 17
  • Odpowiedz
@Sayong: Po #!$%@? oni uciekli za granicę? Chyba, żeby się szybciej zarazić od nieodpowiedzialnych idiotów na ulicach, którzy wolą biegać pomalowani na niebiesko i roznosić to gówno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sayong: Czyli pojechali za granicę, żeby łatwiej się zarazić. No i zajebiście, selekcja naturalna działa i eliminuje idiotów na szczęście. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sayong: Czyli pojechali za granicę, żeby łatwiej się zarazić. No i zajebiście, selekcja naturalna działa i eliminuje idiotów na szczęście. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@gryyyn: no i zajebiście, w najgorszym wypadku poleżą trzy dni w łóżku, a później high life bo drugi raz się nie zarażą, a ja siedzę drugi dzień w domu i mnie zaraz coś #!$%@? trafi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sayong:
Generalnie to chyba wszystko się dopiero rozkręca. Jedynie w chinach jakoś w chinach i okolicach jest mniej zachorowań.
Jak nie zapomnę, to zapytam Cię za 2 tygodnie jak tam sytuacja w stanach.
  • Odpowiedz
@BoKoR: dzisiaj zaczęli pokazywać w porannej TV jak się myje ręce, wczoraj pierwszy raz widziałem służby w lateksowych rękawiczkach. Jeżeli chodzi o turystów i miejscowych, to tylko ci z Azji chodzą w maseczkach, w marketach nie ma braków towaru.
  • Odpowiedz
@Sayong: Pytałem już OPa podobnej nitki - która z tych decyzji w tej bezprecedensowej sytuacji jest ewidentnie zła?
Dziwisz się, że ludzie się cieszą, że podejmowane są decyzje, które prawdopodobnie zwiększą ich szansę na przeżycie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sayong: kumpel który siedzi w Anglii mówił że u nich też leją na to. A ja poprostu jestem ciekawy czy w perspektywie czasu Polska czy Anglia wyjdą lepiej. W sumie to ciężko będzie to porównać, bo i służba zdrowia jest na innym poziomie.
  • Odpowiedz
@unknown_caller: Dziwię się, że ludzie zapominają o wszystkich grzechach PiSu, w tym bagatelizowaniu sprawy na początku i postępującego zapuszczania służby zdrowia argumentując to podjętymi ostatnio działaniami. Wisoenką na torcie jest 1700 milionów złotych wydanych na TVP w dobie epidemii.
  • Odpowiedz
@Sayong: Może właśnie przez wcześniejsze podejście i bagatelizowanie bardziej doceniają zmianę frontu i radykalne decyzje. Jeśli nie ma się oczekiwań (a po tym rządzie przecież wielu nie spodziewało się i nie spodziewa rozsądnych decyzji) łatwiej być pozytywnie zaskoczonym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym wydaje mi się, że gdy sytuacja się uspokoi, ludzie sobie przypomną o tym co mówisz.
  • Odpowiedz