Wpis z mikrobloga

  • 37
Analfabetyzm cyfrowy to nie żarty, od kilku dni organizuje pracę zdalna dla 30 osób z zespołu i to jakie problemy ci ludzie robią to jest #!$%@? dramat.
A jak ja to podłącze w domu? A skąd internet? A kto mi to wniesie? A dwa monitory będą? A jak uruchomić VPN?
A ja nie mam biurka, kabla, mózgu itp.


#!$%@? niech już umierają!

#koronawirus #polska #it
  • 9
  • Odpowiedz
@KUKL: Ciekawe ile osób z własnego otoczenia i rodziny nazwałeś właśnie odpadem. Jestem pewien, że znajdzie się tam ktoś kto nie potrafi znaleźć i zrozumieć informacji zapisanej w innym języku niż ojczysty, nie wspominając o słownictwie technicznym, specjalistycznych wzorach, skrótach ... Smutne
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: Prawdopodobnie większość, sam wypominam analfabetyzm cyfrowy rodzicom i pomagam wyjść z tego upośledzenia dając instrukcję, a nie gotowe rozwiązanie. Chyba jesteś jakiś przekręcony i manipulujesz, bo pomiędzy zaawansowanym słownictwem, znajomością szczegółów danej technologii, a wyszukiwaniem podstawowych informacji jest bardzo duża różnica. Na dzień dzisiejszy podłączenie VPN sprowadza się do kilku klików.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zzbkk: A ile z tych osób zostało wcześniej poproszone o sprawdzanie takiej opcji? Gdyby firma miała jakieś procedury to by nie było problemu. U mnie przejscie 95% firmy na zdalny trwało 10 minut
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@biker89 wszelaka, od 30+ do 60 głównie kobiety. To taka specyfika pracy powiedzmy jak księgowe. Podliczyć tabelkę i koniec
  • Odpowiedz