Wpis z mikrobloga

O co do cholery chodzi z tymi lotami bo już skołowany jestem.
Trump zawiesza loty z Europy na 30 DNI , a w informacjach medialnych jest kilka wykluczających się informacji. Lotów będzie mniej/loty będą odbywały się normalnie. To jak to będzie ? Myślałem że jak na 30 dni jest ban to jest ban i tyle.
W informacjach na stronie lufthansy w ogóle jest napisane że loty się odbywają bez problemu
WTF??
#usa #podroze #lot #polskielinielotnicze #polska #pytanie #coronavirus #koronawirus #lufthansa
NAIZDUP - O co do cholery chodzi z tymi lotami bo już skołowany jestem.
Trump zawies...

źródło: comment_1584095544yryWNfGp0JAyk3KukbaLQm.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@NAIZDUP w teorii możesz polecieć np z GB lub z innymi przesiadkami ale albo nie wpuszcza Cię do samolotu z polskim paszportem albo już w stanach pocalujesz klamke
  • Odpowiedz
@Pentylion: To przecież jest takie coś bez sensu. Skoro jest ban to powinni napisać NIE MA LOTOW DO USA PRZEZ 30 DNI zamiast pisać że trochę jest a trochę nie ma
  • Odpowiedz
@NAIZDUP zależy dla kogo, nie dla biedaków z unii ale już tak dla gentlemanów z GB i Amerykanów wracających do domu. Pewnie kilka samolotów dziennie z tego się uzbiera. W teorii jeśli masz polski paszport ale nie byłeś ostatnie 14 dni w shengen (bo zmywasz naczynia w Lądku) to też możesz lecieć
  • Odpowiedz
@kielbasazdzika: yyy to co zanim kupię bilet lotniczy to mam dzwonic po ambasadach? Chyba linie lotnicze są od tego żeby poinformować co i jak ? Czy nie ?
Jak chcesz kupić chleb bez glutenu to też dzwonisz do producenta z zapytaniem czy może chcesz taką informację przeczytać na opakowaniu ?
  • Odpowiedz
@NAIZDUP: Jakbyś nie wiedział to właśnie producent umieszcza informacje na opakowaniu, a ty koniecznie chcesz się dowiedzieć szczegółów od sklepu, a nie od producenta.
Ja Cię właśnie odsyłam do informacji „na opakowaniu”, kiedy Ty szukasz informacji w gazetce z promocjami....
  • Odpowiedz