Wpis z mikrobloga

W ramach przygotowan do dlugiej kwarantanny chcialabym kupic 'awaryjna' konsole dla moich dzieci. Chlopcy w wieku 9, 5 i 3 latka. Konsola mialaby czekac na sytuacje awaryjna. Dlatego tez patrze tez na uzywane , i tak rozwazam:
1 .uzywany xbox 360 s 250 GB z kinect i jedna gra za 200 zl
2. uzywany Wii z 6 grami (ruchowymi i mario cart) za 360zl
3. nintendo switch (bo najstarszy kocha pokemony)

Na konsolach sie zupelnie nie znam, Czy ktos moze cos poradzic?

#konsole #xbox #wii #nintendo #nintendoswitch
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zblo: Kurde ciężko. Jeśli nie zależy Ci na pieniążkach to weź switcha. Oprócz pokemon, od razu Mario kart kup. Jeśli to wii ma więcej niż jeden pad tez spoko, tylko już ich sklep cyfrowy na wii nie działa, wiec może być lekki problem z zakupami gier. Na wii tez Mario kart, Mario party i Mario Galaxy.
  • Odpowiedz
3. nintendo switch (bo najstarszy kocha pokemony)


@zblo: Jezeli Cie stac to wez switcha, ma wszystkie gry ktore mialo Wii w nowych lepszych wersjach + ma przyszlosc. Jezeli nie to wez Wii, aczkolwiek ta cena to nie jest okazja urywajaca tylek.

A tak zupelnie z innej beczki to moze jakas gra planszowa?
  • Odpowiedz
@piwniczak: gry/ksiazki z zadankami/lego/playmobil czekaja :) kwestia tylko jak dlugo beda zamkniete szkoly/przedszkola. jestem psychicznie gotowa kupic konsole, wrzucic ja do piwnicy i niech czeka na kryzys.

@pumpkinguy: mam moje stare sp :)
  • Odpowiedz
@zblo: Powiem tak, w takiej sytuacji zdecydowanie wez Wii (aczkolwiek mozesz jeszcze poszukac lepszej oferty). Aczkolwiek nie jest to konsola ktora zostanie na dluzej - dzieciaki ograja gry a nowych juz nie bedzie, a poza tym w szkole inne dzieci beda miec konsole 2 generacje nowsze.
  • Odpowiedz