Wpis z mikrobloga

Będzie źle, drugi dzień i bardzo mała ilość osób zarażonych = szpitale nie wyrabiają.

Za tydzień czy dwa gdy ludzi chorych będzie co najmniej 10 razy więcej zacznie się tragedia i masowe zgony i to nie osób chorych na wirusa a tych którzy potrzebują stałego kontaktu z lekarzami i szpitalami, osób które co tydzień chodzą po receptę do lekarzy.

Nie ma personelu, sprzętu ani podstawowych środków ochronnych.
Policjanci i lekarze pójdą na zwolnienia bo nie będą narażać życia gdy państwo nie może im zagwarantować bezpieczeństwa ani jakiejkolwiek pomocy.

Nie chcę straszyć ale po prostu mam bardzo złe przeczucia :P

#wirus #koronawirus #2019ncov
SiemkaKtoPeeL - Będzie źle, drugi dzień i bardzo mała ilość osób zarażonych = szpital...

źródło: comment_15840505807cAczj3PgcxF1oS8rUXUwd.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SiemkaKtoPeeL: ja tez mam złe, pracuje w opiece zdrowotnej i wszyscy bardzo spoważnieli w ostatnich dniach. przyjęcia planowe wszedzie wyłączają, między innymi tez dlatego ze jak wyjdzie ze ktoś jest chory bezpośrednio po zabiegu operacyjnym to będzie miał dużo ciężej, zabieg operacyjny to duży stresor dla organizmu, no i cały personel sali operacyjnej idzie wtedy do kwarantanny, bo standardowo nosimy tylko maski, bez zabezpieczenia oczu. plus właśnie chcą oszczędzić środki
  • Odpowiedz