Wpis z mikrobloga

tak sobie przeglądam zdjęcia @Axelio i po koszulkach oceniając to on ma dobry gust muzyczny:

Megadeth...i do tego stara genialna plyta So Far...so good..so what? m.in. cover Anarchy in the UK punkowego (lewackiego) S-x Pistol

W.A.S.P...kiepski zespół, ale to jednak klasyka a do tego seksistowskie, satanistyczne świntuchy...wypada mu to nosić?!

Depeche Mode...no tego akurat nie lubię, ale prawicowi to oni chyba nie są:)

Machine Head...zespół założony przez gościa z Vio-lence, który był zespołem raczej lewicowym

dziwne to jakieś...jak zobaczę jego zdjęcie w koszulce Rage Agains the Machine albo Chumbawamba to jebne zupełnie

#axeliocontent #wpiszdupy #lewackalogika #prawackihumor
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stahs: Nigdy nie miałem koszulki Machine Head, nawet nie znam tego zespołu. Depeche Mode to koszulka, którą założyłem, bo nic innego nie było. Megadeth i WASP lubię za brzmienie, nie wsłuchuję się w tekst. Proste? Nie atakuj mnie już więcej.
  • Odpowiedz
@Axelio: Nie zakładaj przypadkowych koszulek, zespołów których tekstów nie znasz. Szczególnie jeśli zabierasz się za uprawianie "polityki" ...potraktuj to jako dobrą radę. Zrobileś głupią rzecz, ale ja akurat nie hejtuje cię w gimbusiarski sposób. Robisz co robisz, twoja sprawa, ale ciekawe że będąc fanatykiem można lubić zespoły, które delikatnie odstają od Twoich poglądów. Machine Head zaraz poszukam - jestem pewny że widziałem twoje zdjęcie w ich koszulce.
  • Odpowiedz
@Axelio: Przepraszam, masz racje to był Fear Factory....co niewiele zmienia pierwsze utwory nagrywali w studio u gościa z W.A.S.P:))))

edit: zwróciłeś uwagę na to, że pochwaliłem twój gust muzyczny?
  • Odpowiedz