Wpis z mikrobloga

@Chicane: Zaczynam od dywidendowych, podoba mi się gpw, bo wali się mocno, a przecież na spadkach i na odbiciu sporo zarobi na prowizjach. Mimo ze panstwowa, to nie jest tak dojezdzana jak wielkie przedsiębiorstwa. Poza tym z dużych moze PKO. Z małych to jak leci, wszystko będę brał
  • Odpowiedz
spółki dywidendowe, przemysłowe, wytwarzające jakieś dobra, surowcowe. może sektor bankowy, mam pytanie czemu PKO anie Pekao?
  • Odpowiedz
ile moze potrwać tendencja spadkowa? Miesiac? 6?


@Miglancu: ja się nie znam kolego, myślę że na pewno wirus musi zostać opanowany i spokój na Świecie (brak jakiejś nowej dużej wojny)
  • Odpowiedz
@Chicane: Ja powoli ładuje w wig20, wszystko po trochu. Banków się boje, bo jakby nie patrzeć one tracą najwięcej już po tym jak upadają spółki więc na nich pewnie jest jeszcze przestrzeń do spadków + niepewność związana z tym zawieszeniem spłat kapitału. Livechat też może być ciekawą opcją moim zdaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podobno we Włoszech większość zajęć online prowadzona jest przez Zooma itp.
  • Odpowiedz
@Chicane: Wzrostowe, dobre fundamentalnie spółki, które są przecenione, ale koronawirus nie wpłynie bezpośrednio na ich wyniki. Najlepiej z dywidendą. Przykłady- eurotel, ambra, decora, ferro, playway, neuca. Będę myślał nad jakimiś zakupami i zobaczymy co wymyślę. Ps. nie rekomenduję i nie namawiam, wskazuję tylko na ciekawe podmioty- każdy decyzję podejmuje samemu :P
ps. na pewno nie skarb państwa i broń Boże nie tauron xD
ps.2 zwracajcie uwagę nie tylkona przecenę, ale
  • Odpowiedz