Wpis z mikrobloga

Na giełdzie cyrki spadki jakich nie było od dziesięcioleci. #!$%@? wie co się wydarzy, zero stabilności a wykopki co 10 minut prostuja, że to najlepszy czas żeby zacząć grać na giełdzie xD
Nawet mi was nie żal xD powodzenia xD
#gielda
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Czachaaa: wykopki nasluchaly się coachy, że kupuj kiedy leje się krew i pierodolą te kocopoły od kiedy czerwień zawiatala na GPW. Albo 'same promocje dzisiaj'. Pies by lepiej doradził niż wykopek
  • Odpowiedz
@Tikyo: @m0d3_m4_d0wna: no pewnie xD to takie proste: kupujesz jak jest czerwone i sprzedajesz jak #!$%@? w zielone xD
Dlatego wszyscy grający na giełdzie to milionerzy a już szczególnie Ci którzy nie mają o niej zielonego pojęcia i kupuja bo spadło xD
  • Odpowiedz
@rouli: Równie dobrze gdyby nie Wirus mogło by rosnąć kolejną dekadę. Przecież te #!$%@? o bańce było gadane od conajmniej 5 lat. Dzisiejsze spadki cofają nas ledwo 8 miesięcy, a mówimy o jednym z najbardziej potężnych zjadów.
  • Odpowiedz
@rouli: A nie o GPW to ja z definicji nie mówie xD Rozmawiajmy o poważnych giełdach. Bo i przed wirusem za psi #!$%@? można było kupić spółki skarbu państwa i chętnych nie było. Ten chlew w postaci GPW to nie wstanie przez najbliższe i 50 lat xD
  • Odpowiedz
A nie o GPW to ja z definicji nie mówie xD Rozmawiajmy o poważnych giełdach.


@KochanekAdmina: Ale to że giełdy w Stanach i Europy rosły od października przez repo Fedu i EBC czyni jest właśnie mniej poważnymi. Giełda ma odzwierciedlać nastroje inwestorów, stan gospodarki itp a nie wydajność drukarek banków centralnych.
  • Odpowiedz