Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 856
@SolarisYob: polska z największą śmiertelnością bo #!$%@? grupa wiekowa która chodzi do kościoła. PiS nie wygrywa wyborów bo elektorat wącha kwiatki. ZUS ma pieniądze na emerytury.
Jakby się tak zastanowić... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@miro950: problemy z zaopatrzeniem zakaźne zgłaszały przy 10 podejrzeniach. Mamy 32... co może pójść nie tak? Sądze, że jebnie bardziej niż we Włoszech ale to tylko moja opinia
  • Odpowiedz
PiS nie wygrywa wyborów bo elektorat wącha kwiatki.


@miro950: To tak pięknie brzmi, niestety wśród młodych PiS ma (lub miał, dawno nie śledziłem sondaży) niemal równie duże poparcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@SolarisYob: to jest sekta, wielu badaczy określiło ją jako cult, u nich nie wiadomo jakie są obrzędy i nie wprowadzili żadnych norm bezpieczeństwa.

U Nas jest więcej mszy, żeby była mniejsza ilość ludzi w kościele, nie trzeba z nikim i niczym się dotykać i nie trzeba nawet przychodzić do kościoła, po prostu jest otwarty. Problem jest taki, że stare baby i tak pójdą, w dodatku na tą samą godzinę co zwykle,
  • Odpowiedz
@SolarisYob:

nie wiem czy to celowa manipulacja czy Twoja głupota, ale z artykułu nie wynika, że

60% wszystkich zarażeń miało źródło w kościołach


Artykuł:

About 60% of the country's more than 4,000 confirmed cases are sect members.


Co nie zmienia faktu, że kościoły też powinni zamknąć.
  • Odpowiedz
To tak pięknie brzmi, niestety wśród młodych PiS ma (lub miał, dawno nie śledziłem sondaży) niemal równie duże poparcie


@aksal89: w grupie 60+ zgarnia ponad 56% głosów, a w grupie 18-29 mniej niż 26. Faktycznie "niemal".
  • Odpowiedz
@zavalita: no dobra, przesadziłem ¯\_(ツ)_/¯ Ale we wszystkich innych grupach wiekowych poparcie dla PiS to w ostatnich wyborach ponad 35%, więc to nie jest tak, że bez starych bab PiS wypadnie z gry i będziemy mieć spokój ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Sądze, że jebnie bardziej niż we Włoszech ale to tylko moja opinia


@Xeni323: włochy znalazły chyba 25 mld na walkę z koronawirusem, u nas dostaniemy bodajże 1 mld z unii, a rząd "swoje" zainwestował w TVP i takie tam ważniejsze rzeczy, że brakowało wyposażenia jak mieliśmy pierwszy przypadek w zielonej górze

także ciężko nie mieć takiej opinii jak Twoja ;)
  • Odpowiedz
@haaryballs: Eh, kolejny. Kult i sekta to rodzaje struktury danego stowarzyszenia religijnego, nic więcej, nic mniej. Każda religia przechodzi od kultu, do sekty i jeżeli pojawia się odpowiednie struktury, to tworzy się kościół. Kult nie jest jakimś magicznym zbiorem mistycznych obrządków.
  • Odpowiedz
@zcaalock: fajnie, ale jaki to ma związek z tym, że @SolarisYob napisał '60% wszystkich zarażeń miało źródło w X' a w artykule jest '60% zarażonych należy do X'? Z jednego absolutnie nie wynika drugie.

Nie wnikam czy ten kościół to sekta, religia czy wyznawcy potwora spaghetti.
  • Odpowiedz