Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4110
Dziękuję lekarzom, straży, kontrolerom granicznym i wszelkim funkcjonariuszom publicznym, że pracują ponad siły.
Dziękuję rządzącym i opozycji, że jednoczą siły dla wyższego dobra.
Dziękuję sąsiadom, którzy bezinteresownie sobie pomagają.
Dziękuję kasjerom, pracownikom stacji, transportu, elektrowni, wodociągów i wszystkich stanowisk, które umożliwiają codzienne życie.
Dziękuję goraczkujacym, którzy decydują się na zostanie w domu.
Dziękuję zagrożonym COVID-19 za przestrzeganie warunków kwarantanny.
Dziękuję pracodawcom, którzy wysyłają swoje zespoły na home office.
Dziękuję internautom za dzielenie się wartościowymi informacjami i wskazówkami.
Dziękuję studentom za rezygnowanie z imprez, a wierzącym za zaniechanie uczestnictwa w mszy.
Dziękuję ludziom, którzy dokładnie myją ręce i zasłaniają usta przy kichaniu i kaszlu.
Dziękuję sprzedawcom, którzy utrzymują stałe ceny produktów, mimo wzmożonego zainteresowania.

Dziękuję wszystkim, którzy się starają, żebyśmy jak najszybciej wrócili do zdrowego funkcjonowania - nas samych i całej gospodarki.

Wiem, że nie jest idealnie, wiem że zdarzają się mniej odpowiedzialne zachowania, ale jednak miliony ludzi starają się najlepiej jak potrafią. Doceniamy i wzmacniamy konstruktywne postępowania, by dodać sobie sił i motywować kolejnych.

#wdziecznosc #covid19 #koronawirus
Moseva - Dziękuję lekarzom, straży, kontrolerom granicznym i wszelkim funkcjonariuszo...

źródło: comment_1583989939Ek4GOwrOtI4gOvaPB3OLOc.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2 wiadomo, że to duży skrót, chodzi mi tylko o to, że można się łatwiej zarazić niż się ludziom wydaje, ci wszyscy chorzy wcale nad sobą po kolei nie stali i na siebie nie kichali... Dlatego niektórych olewanie i totalna ignorancja mnie rozwala...
  • Odpowiedz
A ja apeluje jako pracownik sklepu PRZESTAŃCIE chodzić całymi rodzinami do sklepów dziś standardem były rodziny z dwójką rodziców i dzieci... Jakaś masakra gdzie wy macie głowy
(°°
  • Odpowiedz
polaków nic tak nie łączy jak nieszcześcia
może w koncu ktoś zrozumie, że ani miłośnicy pisu ani miłośnicy platformy nie są jacyś inni- nikt na księzyc jutro nie poleci
wszyscy jesteśmy tacy sami i żyjemy w jednym kraju
  • Odpowiedz
@Moseva: a gdzie podziękowania dla tych, którzy tym wszystkim których wymieniłeś to wszystko dostarczają czedto z różnych dziwny h krajów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście do wyżej wymieniony h w podziękowaniach również się przyłączam.
  • Odpowiedz