Wpis z mikrobloga

Życzę każdemu z was z osobna; aby Tobie i członkom Twojej rodziny w związku z koronawirusem nic się nie stało. Mam szczerą nadzieję, że jako społeczeństwo wygramy z tą zarazą i wyjdziemy z tej potyczki silniejsi i bardziej solidarni niż kiedykolwiek byliśmy. #koronawirus
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eryk_M_M: moja mama ma 73 lata i dostała ode mnie i mojej siostry zakaz wychodzenia z chaty, robimy jej zakupy a ona ma siedzieć na dupie i się niczym nie przejmować. Na początku były protesty, ale jak jej powiedziałem, że zarażenie wirusem oznacza dla niej w zasadzie pewną śmierć to zaczęła się rozkminka.
  • Odpowiedz
@Eryk_M_M: I vice versace ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bądź zdrowy Mireczku - Ty i Twoi bliscy. W całym zalewie tych gównonewsów z przerzucaniem się ofiarami, #!$%@? się do rządu, Kościoła, itp itd. takie wrzutki, jak Twoja dają jakąś nadzieję, że trochę solidarności społecznej i empatii zostało w narodzie, nawet na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
@Eryk_M_M: Solidarność? Wystarczyło ledwie 30 lat po upadku stanu wojennego i komuny, wymiana jednego pokolenia, by ludzie zapomnieli, czym jest solidarność i wspólne dobro. Wieszamy na sobie psy i podkładamy wzajemnie nogi w imię bzdurnych ideałów i własnych interesów. A może tej solidarności i wspólnej troski nigdy nie było, tylko karmią nas romantyczną wizją zjednoczonego społeczeństwa?
  • Odpowiedz
@omc_kowal smutne to ze ludzie nie mają własnego mózgu tylko jak te owce... Czyszczą półki na wsiach (w stolicy nie widzialem pustej półki, a chodzę codziennie). I co z tej kwarantanny jak wszystkie mohery i tak pójdą w niedziele do kościółka roznosić syf xDD
  • Odpowiedz