Wpis z mikrobloga

Właśnie dostałem info od znajomego "Panowie, bez paniki, ale znajoma która pracuje w sanepidzie w Poznaniu mówiła ze prezydent zastanawia się czy nie zamknąć od poniedziałku marketów ". Wołam Mirków i Mirabelki z sanepidu. Ktoś coś na temat takiej apokalipsy??? ( _)

#sanepid #koronawirus #2019ncov
  • 11
@kszaku: bo ludzie to głąby. Nie usłyszałeś nigdy jakiejś głupiej ploty? Nie przeczytałeś w necie, że znany aktor zmarzł po ciężkiej chorobie? Pamiętam, jak w 2010 we Wrocławiu ktoś puścił plotę, że wodociągi odetną wodę po 15, bo powódź. Plota obleciała miasto w kilkadziesiąt minut. Każdy zaczął nabierać wody do garnków, wanny i co tam jeszcze w domu miał. Na drugi dzień to zdementowali, a pół Wrocławia, w tym ja, wylewało
@kszaku: dzisiaj poszła jakaś plota w mieście, gdzie pracuję, że jest potwierdzony przypadek koronawirusa. Szukam - nic nie ma. Pytam, skąd to wie? A bo temu ktoś powiedział, że ktoś ma kogoś w sanepidzie i jest potwierdzony przypadek. Mówię, że sanepid nie ma PCR, więc skąd oni to wiedzą. Sugeruję, że może to podejrzenie. Oponent się zaczyna motać tłumacząc, że to bardzo, ale to bardzo prawdopodobny przypadek. Pierwsza osoba coś powie,