Wpis z mikrobloga

Ratownik medyczny z Janowa Lubelskiego na Facebooku napisał :

Cytowany tekst...Potwierdzam ze do Janowa przypelzl korona V. Skad inad jak nie z moja i kolegi pomoca mielismy niewatpliwa okazje jako pielegniarze ratownicy pojechac ambulansem do pewnej pani ktora to zglosila przeziebienie i trudnosci w oddychaniu :-)

po przybyciu na miejsce wezwania to byl poniedzialek 6.30 rano, najpierw zebralismy wywiad pod katem korona V , a otrzymalismy informacje od pacjentki i 2 czlonkow rodziny ze w zaden sposob nie bylo kontaktu z nikim kto moglby lub mialby mozliwosc zetknac sie z korona V lub byc w strefie zagrozenia.
Po przetransportowaniu pacjentki (w dobrym stanie) na Sor i przyjeciu do hospitalizacji stan sie pogorszyl, a wykonane badania specjalistyczne potwierdzily korona V !!!
w ostatnich godzinach pobytu na oddziale pacjentka przyznala sie ze miala kontakt z bliska osoba z rodziny ktora czesto podrozuje do Wloch !!!
i jest !!!!! wynik badania (+)
...i powiedzcie mi ludzie, czy tacy pacjenci wzywajacy do przeziebienia ambulsns, a ukrywajacy fakt kontaktu z osoba czesto przebywajaca w regionach nasilonych zachorowaniami korona V sa normalni, jebnieci czy #!$%@? ?!
teraz ja, ojciec 3 dzieci mialem kontakt ze swoja rodzina, ktora tez choruje na inne przypadlosci. Jestem odsuniety od pracy na min. 2 tyg. jesli wczesniej mnie szlsg nie trafi i pluc nie wypluje !
bo jakas piz....da zataja w wywiadzie fakt kontaktu z osoba zagrozona, przy jasnym i wyraznym wywiadzie celujacym !!!!! media na kazdym kroku mowia co zrobic jak masz dane objawy i obciazenia,
zrobilas krzywde sobie, dzieciom i wnukom, bo tego tez to dotyczy !!!!!
a czemu to pisze ?! Masz podejrzenie korona V, siedz w domu i nie zarazaj innych bo oni zaraza nastepnych, znajomych i wszystkich dookola.
Napisal pierwszy obcy kto mial kontakt z osoba zarazona.
I pamietajcie ludziska, pogotowie to nie przychodnia i apteka na kolach, masz przeziebienie, lub inne #!$%@?, zap....j do lek Poz !
Jeden glupek moze "wyjac" kilka do kilkadziesiat osob z pracy.
Napisal
Kwarantannik.....
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=313946642897619&id=100028468561087

#koronawirus