Wpis z mikrobloga

  • 3
O co chodzi z dziewczyną która tańczy na chodniku? Dzisiaj przez 3h napieprzała i to dość ostro koło maca na hetmańskiej. Co jak co ale ma skubana formę :)
#rzeszow
  • 43
  • Odpowiedz
@OLYON: w sumie jak pierwszy raz ja zobaczyłam to pomyślałam, ze super - laska ma super dystans i niech się bawi xD już widziałam ja wiele razy i cieszę się ze jest taka wytrwała w swoich podskokach xD mi by się nie chciało XDDDD
Jedynie to mam nadzieje ze ma tam jakieś AirPodsy i słucha muzyki. Bo jak tańczy to szumu ruchu ulicznego to lipaaaaa
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@F4eddy no wysłanie dzisiaj nie miałem za bardzo jak. Ale jak ja znowu spotkam i będę miał chwilę to podbije. Liczyłem że ktoś z wypoku już to zrobił i wie o co chodzi :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@F4eddy
@IdzDoAptekiPoLeki
O Jezu. Teraz to się boję podejść. A jeśli to dziwny fetysz i gdzieś po skośnej stronie świata są koniobijcy którzy lubują się w obserwowaniu ruchu ulicznego a jak ktoś zagada do laski to dla nich jakaś wyjątkowa przyjemność? ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@F4eddy patrząc po czasie jaki ona jest w stanie skakać to zajeździła by mnie na śmierć ( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡) :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ysior: jeżdżę wieczorami w bolcie i spotykam ja zawsze co drugi dzień.
Opinie mam taka że laska azjatka jest pozytywnie zakręcona i tańczy w śród ludzi, jak ja widzę zawsze mam uśmiech na twarzy.
Za to od klientów już różne historie słyszałem, że psychicznie chora,jakis projekt, tanczy dla zabawy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ysior: już nie wiem ile razy ją widziałem xD tańczyła na rynku, moście zamkowym, przy przejściach dla pieszych, #!$%@? wszędzie xD

Nie wiem o co cho, ale ostatnio też gdy ją mijałem na hetmańskiej to sobie śpiewała ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Ysior: ja ją póki co dwa razy widziałem, parę dni temu wieczorem koło maka na powstańców warszawy i raz w środku dnia sobie koło galerii tańczyła
  • Odpowiedz