Wpis z mikrobloga

  • 3
O co chodzi z dziewczyną która tańczy na chodniku? Dzisiaj przez 3h napieprzała i to dość ostro koło maca na hetmańskiej. Co jak co ale ma skubana formę :)
#rzeszow
  • 43
  • Odpowiedz
@Ysior: ona już od wielu miesięcy, a może nawet lat chodzi po mieście i tańczy :) najłatwiej można ja zauważyć jak stoi na czerwonym i tańczy wieczorami. Na pewno gdzieś na yt będzie filmik. Dzisiaj mi nawet niebieski wysłał na fejsie bo pierwszy raz ja widział xD @F4eddy wiec mogę jakoś podesłać xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@OLYON słaba ta reklama w takim wypadku bo nic żaden baner koło niej nie stoi ani też nie tańczyła koło żadnego z klubów. Z czego co sie dowiedziałam to jakaś studentka ze wsizu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@IdzDoAptekiPoLeki
@F4eddy
A to że pozytywnie to w sumie nie wiem. Może jakieś zaburzenie psychiczne albo coś. No bo tak stać na rogu skrzyżowania i tańczyć bite 3h to do najnormalniejszych nie należy.
Ale w sumie to chciałbym żeby się okazało że to po prostu jakąś pozytywnie zakręcona laska która w ramach zabawy poprawia humor innym
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mjentos dzięki wielkie. Dzisiaj w porównaniu do tego co podesłałeś to była dużo bardziej żywa/dynamiczna . Aż nią miotało na tym chodniku :)
  • Odpowiedz