Wpis z mikrobloga

#friz Tak się zastanawiam. Waszym zdaniem ile czasu potrwa przerwa? Dziś tak sobie myślałem i z marketingowego punktu widzenia nie dłużej niż 2/3 tyg. Dlaczego tak myśle?
1. Współpraca z mBank. Taka firma nie zgodziłaby się na współpracę gdyby teraz np. 2/3 miesiące miałby nic nie nagrywać.

2. Nowe kanały, musza na siebie zarabiać. Marta, Patecki, Krzychu maja kanały świeże wiec tez przerwa taka nie na rękę.

3. Wakacje teraz odpadają. Wiele krajów sparaliżowanych wiec w to wątpię.

Co Wy sądzicie?
  • 28
@corryand: Wiesz ok. Friz zarobił dużo Ale reszta musi dodawać filmy. Poza tym od czego miałby odpocząć Krzychu? Od 2/3 filmów? Itp. Wiec wydaje mi się ze wrócą na prawdę szybko. Teraz nawet nie są w stanie nigdzie poleciec bo koronawirus.
@mario1234545: Nikt nie wybije się przed filmem Friza. Więc dopiero, jak on doda pierwszy film, to potem na kolejnych kanałach będą dodawane. Myślę, że są zabezpieczeni finansowo i te "straty" będą wypłacone Marcie, czy Krzychowi. W następnym tygodniu coś się pojawi. Jeśli wierzyć, że 4 marca nagrali ostatnie filmy, to jutro minie już tydzień.
@piotrullo: Z drugiej strony tak. Ale właśnie o tym mówię ze przerwa nie będzie długa. Myśle ze tydzień jeszcze może maksymalnie 2. Dłużej byłoby bez sensu. Wakacje? Nie są w stanie teraz nigdzie lecieć. Sytuacja jest tak dynamiczna na świecie ze to odpada
Daję im maks tydzień od publikacji poprzedniego filmu. Raczej nie odpoczywają ale przygotowują coś nowego. Nie po to zapowiadali coś mocnego aby po prostu wrócić do vlogów.
Możliwe, że nie mogą nic wrzucać aby przypadkiem nie wydało się co takiego przygotowują. Jeżeli przykładowo wyprowadzają się to nie byłoby opcji tego ukryć wrzucając rzeczy na portale społecznościowe.
@Madoxxx: W sumie to i tak może być. No bo umowmy się. Odpoczywać to on będzie robiąc 3 filmy tygodniowo :) no zobaczymy. Mam nadzieje ze w ciągu tygodnia coś się pojawi. Nie zdziwiłbym się tez jeśli chcieliby się wyprowadzić. To miejsce znają wszyscy. A tak, jakiś dom gdzieś poza Krakowem. Las, itp. Spokoj od dzieciaków codziennie pod brama.
@mario1234545: było na odcinku mówili że przedłużyli wynajem domu ekipy choć było blisko żeby się nie udało .... jak to nie prank dla zaskoczenia to nadal będzie to samo miejsce ... Patec mówił że będzie jeszcze rzadziej tam pomieszkiwał co zrozumiałe raz że ma studia, a dwa jak będą mniej nagrywać to będzie rzadziej potrzebny
@cris-raven: No tak, ale wiesz pytanie czemu zniknęli całkowicie. Bo brak nagrywek to jedno. Ale całkowicie brak ig to drugie. Na ig mogliby coś wrzucić przecież. A tu kompletnie cisza a jakieś umowy maja z firmami na pewno
@mario1234545: umowy można podpisać i na 1 odcinek firmy też są elastyczne na twórców omawiają plany do przodu .... a zniknięcie to jeden z etapów marketingu, tak samo jak popłakanie się na wizji to jest podręcznikowe budowanie wizerunku i przywiązania