Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że wysyp osób, które nagle chwalą Szumowskiego to po prostu pisowskie trolle. Ten człowiek nie zrobił nic, by zabezpieczyć kraj. Brak sprzętu, brak zapasów masek, kombinezonów, brak izolatek, testów i odpowiednich procedur. Jedyne co robi, to pokazywanie przez kamerami i kłamanie, że jesteśmy gotowi.

A to tylko rzeczy, których nie zrobił w ostatnim czasie. To co zrobił w czasie swojej kariery, woła o pomstę do nieba. To między innymi przez niego polska służba zdrowia jest w tak opłakanym stanie i nie ma osoby, która by temu zaprzeczyła.
#takaprawda #koronawirus #szumowski #polityka
  • 16
  • Odpowiedz
@ZieloneKoloTramwaja: Nie chce nikogo bronić, jednak trzeba jednak mieć na uwadze, że poprawa sytuacji w służbie zdrowia może trwać latami i wymaga ogromnych nakładów finansowych. Obecny system jest niewydolny, a jego próba natychmiastowej poprawy może skończyć się terapią szokową i zamknięciem wielu placówek. Dlatego uważam, że kierowanie takim w miarę "dziurawym Titaniciem" i tak jest pewnym wyczynem. Łatwo jest się czepiać innych, jednak ciężej z utożsamieniem w takiej sytuacji.
  • Odpowiedz
@LongWayHome: ale on nie zrobił nic, zupełnie nic w kierunku poprawy, wręcz przeciwnie.(chociaż zakładam, że to głównie przez politykę pisu i tego kto tym wszystkim steruje). Podobnie jak w przypadku przygotowań do epidemi-zero akcji, a jest chwalony na mirko, jakby sam jeden ją powstrzymał i wyleczył każdego chorego
  • Odpowiedz
@ZieloneKoloTramwaja: nie spodziewał się po tym rządzie niczego więc mnie zaskoczył na plus. Myślałem, że będą czekać aż wirus rozjedzie Polskę jak walec a tu się okazuje, że rząd coś walczy. Co prawda głównie z własnymi zaniedbaniami i błędami ale jest parę rzeczy które trzeba zapisać na plus. Na pewno jako pierwszy kraj w Europie wprowadziliśmy jakieś kontrole na granicach. Czy za późno? Pewnie tak, ale chociaż tyle. Policjanci sprawdzają codziennie
  • Odpowiedz