Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem czemu nadal nie zostały odwołane wydarzenia religijne, w tym przede wszystkim msze. Przecież to absolutna podstawa i najbardziej prawidłowa reakcja, majaca wyłącznie zalety.

1. W przeciwieństwie do zamykania zakałdów pracy czy sklepów, nie przynosi ona społeczęństwu strat materialnych. Krótko mówiąc da się życ bez pójścia na msze świętą, bez jedzenia, transportu czy prądu, nie bardzo.
2. W zdecydowanej większości chodzą tam tylko ludzie starzy lub bardzo starszy, którzy są w najwyższej grupie ryzyka. Odwołuje się koncerty gdzie są głównie młodzi ludzie z 0,02% szansą na śmierć w wyniku koronawirusa, a zostawia się msze gdzie są ludzie z 20% szansą na śmierć. Fuck logic
3. Msze świete gromadzą w sumie więcej ludzi niż wszystkie koncerty i wydarzenia sportowe razem wzięte mówimy o milionach ludzi.

Wiem, że póki episkopat nie pozwoli to władza z tym nic nie zrobi. Wolą ryzykować życiem dziesiątek tysięcy ludzi

#koronawirus #bekazkatoli
chanelzeg - Nie rozumiem czemu nadal nie zostały odwołane wydarzenia religijne, w tym...

źródło: comment_1583838822YJZMQkri7wZwpnCC2pVaaG.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@chanelzeg: To jest zajebiste, nagle się okazuje, że na msze chodzi miliony ludzi, ale jak są znaleziska dotyczące spadku popularności Kościoła, narracja mówi, że prawie nikt nie chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To jest zajebiste, nagle się okazuje, że na msze chodzi miliony ludzi, ale jak są znaleziska dotyczące spadku popularności Kościoła, narracja mówi, że prawie nikt nie chodzi


@bodziodestruktor: jak chodziło 10 mln a teraz chodzi 5mln to jest spadek o połowę, ale dalej chodza miliony.

Wiem, matematyka trudna rzecz.
  • Odpowiedz
mema wziąłem z wyszukiwarki google, nigdzie nie pisałem, że jestem jego autorem. Zresztą, pewnie 95% obrazków wrzucanych an Wykop nie wrzucają autorzy.


@chanelzeg: Spoko, ten akurat jest 100% mój, możesz zerknąć na moje mirko, wisi już od wielu dni w wielu wątkach, na tej przeróbce widać nawet kawałek mojego watermarka. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@chanelzeg:

Straciliby poparcie. To mogłoby zamknąć temat. Ale nie będę dla nich litościwy i na tym nie skończę.

Odwołanie wydarzeń religijnych wydaje się być koniecznością. W nie tak mało religijnych Włoszech już to zresztą czynią. W nosie mają pierdy nawiedzonych, że modlitwa ich ochroni, tylko realnie oceniają zagrożenie.
U nas nawiedzonych musi być jednak za dużo, więc władza nie chce ryzykować. Bezpieczeństwo polaków nigdy dla niej nie było ważne, liczy się
  • Odpowiedz
@StaryWilk: Mem świetny, widziałem, ze go wrzucałeś kilka razy, ale nie wiedziałem że jesteś jego autorem:)
Chcąc go szybko znaleźc wpisałem podpis w google images i to był pierwszy który mi się wyśietlił:)
  • Odpowiedz
Mem świetny, widziałem, ze go wrzucałeś kilka razy, ale nie wiedziałem że jesteś jego autorem:)


@chanelzeg: Dzięki, wszystkie, na których widzisz wilczka w rogu są 100% moje, ale jeśli np posiłkowałem się jakimś innym, to zostawiam też widoczny poprzedni znaczek skąd pochodzi. Spoko, wszystko ok.
  • Odpowiedz